Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kent Turizm: 'ÖNCE GÜVEN'
123 ... 142143144   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
serikanli27

10 yıl önce - Sal 22 Tem 2008, 13:18
TÜR » Kent Turizm: 'ÖNCE GÜVEN'

(+)

1955' de Chevrolet ve Margrus marka ağaç kasa araçlar ile münferit yolcu taşımacılığına başlayan Kent Turizm kurucuları, 1965' te şirketleşir. 1970' li yıllara kadar havalı Apollo marka araçlar ile o günlerin zor koşullarında yolcu taşımacılığına devam edilir.
1970' li yıllarda Mercedes fabrikasının ürettiği dönemin meşhur ve hala günümüzde bile çalışmaya devam eden O 302 otobüsler piyasada yerini alarak düzenli olarak şehirler arası yolcu taşımacılığı büyük bir rekabet içinde hizmet verilmeye çalışılır.

Bu yıllar içinde Kayseri' de faaliyet gösteren diğer firmalarla birleşerek, o dönemin Türkiye' nin en büyük otobüs filosuna sahip ANADOLU TURİZM adı altında faaliyetlerine devam ederler. Çok ortaklı bu şirket 10 yıl devran sürdükten sonra bugünkü ismini taşıyan firmamız yani KENT TURİZM kendi adı altında yolcu taşımacılığına 80' li yılların başında yeniden devam eder.

Yeni bir yüzyılın "Önce Güven" sloganı önderliğinde 70 adet son model otobüs filosu, 300' ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personeli, 70 adet şehir içi servisi, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile yurtiçi ve şehir içi servis araçları ile modern, çağdaş özel yolcu terminali, Bilgisayarlı Bilet Otomasyon Sistemi, modern konaklama tesisleri ile değerli yolcularımızı Türkiye genelinde başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Bursa, Adana vs. olmak üzere 45 ilimize en kısa zamanda, en modern teknolojiyi sunarak, güvenli olarak ulaşımda hizmet vermektedir.

Geçmişin özveri ve alın teri ile günümüzün modern teknolojik gelişmelerini halkımıza sunmanın kıvanç ve mutluluğunu duyuyoruz. Uzakları yakın eden, sevenleri birbirine kavuşturan şirketimizin kurucularına minnet ve saygılarımızı sunuyoruz.

BU BASLIK AKIN KURTOGLUNUN IZNI İLE ACILMISTIR

En son serikanli27 tarafından Sal 22 Tem 2008, 18:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi

serikanli27

10 yıl önce - Sal 22 Tem 2008, 13:27
KENT TURİZM ESKİ BİR BİLET

En son serikanli27 tarafından Sal 22 Tem 2008, 13:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sinilk
10 yıl önce - Sal 22 Tem 2008, 14:51

bence Kent yeni alidigi Cift Katli Setralar ve Neoplan'lar la Kayseride Süha'yi gecebilir konumuna gelmistir. Istanbul cikisli seferleri zaten genellikle iyi gidiyor.

esat

10 yıl önce - Sal 22 Tem 2008, 15:02

kent turizm den sefer sorgulama yaptım listede papua yeni gine ' de var

Hayati İBİŞ
10 yıl önce - Sal 22 Tem 2008, 15:09

Kent Turizmin elinde bulunan Setra S 431 DT Metronun getridiği araç mı yoksa tamamen kent turizme mi ait

serikanli27

10 yıl önce - Sal 22 Tem 2008, 18:25
kent turizm

Metro turizm Kent turizm in yarısın a ortak oldu.Getirilen Arac Metro Turizm e aittir

serikanli27

10 yıl önce - Sal 22 Tem 2008, 18:32
KENT TURİZM "ONCE GUVEN"

Firma: Kent Turizm
Firma Gerçek Adı: Lüks Kent Trz.Tic.Ltd.Şti.
Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Süleyman Hamurcu
Genel Müdür: Fatih Uğur
Firma Temsilcisi: Mehmet Erdoğan
Merkez Adresi: Otobüs terminali No:28 Kayseri
İletişim Bilgileri
Tel 1: (352) 332 33 09
Tel 2: 444 00 38
Web: www.kentturizm.com
Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
İşletme Yetkilisi: Mehmet Erdoğan
Peron No: 59
Tel 1: 444 00 38
Tel 2: (212) 658 08 30

ilker22
10 yıl önce - Sal 22 Tem 2008, 19:06

öncelikle Kent Turizm ile onlarca kez seyahat etmiş birisi olarak araçların iyisi veya kötüsü yoktur ama Kent Turizm in %80 e varan aracı son model araçlardır.Travegolar Kayseride firmalarda yokken onlar tarafından getirilmiş uzun bir süre yolcularına Travegolarda hizmet vermiştir.

Burda o bölünme olaylarına değinmeyeceğim.Daha önceki yazılarımda dediğim gibi Kent Turizm rakibi İpek in çöküşe gittiği dönemde riske girmiş filosuna kattığı son model TRAVEGO larla Kayserideki bilinçsiz müşteriyi kendi bünyesine çekmeyi başarmıştır.

Araçlar daki konfor çok çok iyi ama bana göre bu araçlarda konfor pek aranmamalı sonuçta fabrika çıkışı ancak Kent Turizm ekstradan birşey yapmışsa o iş taktir edilmeli.Bence takdir edilecek şey personeldir.

Biletimizi aldığımız andan itibaren Kent Turizm personeli tarafından görülen ilgi alaka önemlidir.

Bence personel (personelden personele değişiyor)genel olarak 5 üzerinden 3 kalitesinde.Çok acemice işin ilginçi Kayseride öyle 5 üzeri 3 ün üzerinde bir personel ekibi görmedim.

Siz diyeceksinizki nasıl belirliyorsunuz bu puanları az çok biliyoruz personelin yolculara davranışları herşey gözönünde olan bir olay.

Ama genel itibarıyle Kent Turizm gerçekten kaliteli bir firma ve Süha hariç diğer firmaların açık ara önünde .

Önce güven ibaresinin hakkını veriyor

Mustafa Celep

10 yıl önce - Çrş 23 Tem 2008, 01:36

Metro Turizm'in ortak olmasından sonra Çağlar Turizm'inde Kent'e dahil olması ve Bafra Kent,Çağlar Kent gibi isimlerle çoğu dökük araçlarla hizmet vermeleri ne kadarda filo sayısını çoğaltsada firmanın ismine biraz zarar verdiğini düşünüyorum.

a.emre.ü

10 yıl önce - Çrş 23 Tem 2008, 01:40

ben kent turizmin süha turizme rakip olabileceğini sanmıyorum kalite farkı ortada yani kullandıkları otobusler arasında cok fark var ayrıca sadece otobus degil otobusun içindeki hizmette önemli ben o kadar sene ken turizmle seyahat ettim ama hıc sühadaki sıcaklıgı ve kaliteyi göremedim...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 142143144   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM