Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Aydinsert
14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 13:52
[İST-G1.104] - İlginç Bir Gemi (Karaya Oturmuş)

Sarayburnu'ndan Yenikapı'ya doğru giderken lodos nedeniyle 1998te karaya oturmuş bu gemi:

(+)

(+)

(+)

Burç

14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 14:06

bunları 400 piksel boyutunda yüklemen mümkün mü?
Böylece üstlerine "wowTURKEY" yazılmaz, komik oluyor.

Aydinsert
14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 14:11

640*480 boyutunda yükledim ama dediğini pek anlamadım

millet içine girip yazı yazmış mehmet filizi seviyo diye bizdede wowturkey denk gelmiş fenamı

Burç

14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 14:18

Benim hayalimde bir sitede bu resimlere link verilmiş ve
"heh he wowTURKEY, müthiş bir ülke" diye birbirine gösteren tipler canlanıyor.

Eğer yüklenen resim 400 piksel kadar olursa üstüne "wowTURKEY.com" tuğrası yazılmıyor.

Aydinsert
14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 14:22

vay be tuğra ha cok güldüm yaa senin gibi yaptığı işe bu kadar değer veren ve dikkat eden birini görmedim helal olsun

Burç

14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 14:34

"Tuğra" kelimesi galiba Yasin'in icadı idi ama
gerçekten de ingilizcesinden çok daha iyi : "watermark" (su izi)

messiah_haktan

14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 16:19

6 yildir o gemi orada o sekilde duruyor demek ki,helal diyorum,gercekten büyük basari,hic kimsenin gözüne batmamis mi?Yani böyle ormanlik bir kiyiyada oturmamis resmen insanlarin gectigi sehir icnde bir kiyiya oturmus.Adres verinde yazin bi ziyaret edeyim bari

Aydinsert
14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 16:30

SARAYBURNUNDAN BAKIRKÖYE DOĞRU SAHİL YOLUNDAN DEVAM ET YENİKAPIYA GELMEDEN SOLDA..ZATEN GÖRMEMEK MÜMKÜN DEĞİL..

GEMİNİN SAHİPLERİ KAÇMIŞ VE MAHKEMELİKMİŞ ORASI O YÜZDEN KALDIRMIYORLARMIŞ..BURASI TÜRKİYE BAŞKA TÜRKİYE YOK..COCUKLAR DİREKLERİN UCUNA İP GERMİŞLER SALINCAK GİBİ SALLANIYORLAR,ORDAKİ KAFELER DE MANZARAYA ALIŞMIŞLAR,KIŞIN GEMİNİN SU ALMAYAN YERLERİ EVSİZLERİN UGRAK YERİ,SEVGİLİLER BİRBİRİNE AŞKLARINI ÖLÜMSÜZLEŞTİRMİŞLER ÜZERİNDE VS.VS.VS KISACA BURASI TÜRKİYE....

Alper

14 yıl önce - Pts 29 Mar 2004, 17:11

Cannes film festivalinde odul alan 'Uzak' filminin bir sahnesinde de bu gemiyi gosteriyordu. Hatta adamlar masraftan kacinmamis, koca gemiyi bu film icin yan yatirmislar felan demistik bizde. Simdi anlasiliyor.

Kazandibi
14 yıl önce - Sal 30 Mar 2004, 00:19

İşin daha da ilginç kısmı, yasal olarak bu gemiyi yerinden kaldıramıyoruz. Sahibinin gelip alması lazım, ama sahibi galiba Yunanlı - o da pislik olsun diye çekmiyor.

Ben olsam bir denizaltı gönderir bunu Tigerfish'lerle havaya uçururdum.

( Allah Allah, nasıl battı?... Bir türlü anlayamadık... )

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM