Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Alsancak
« önceki   123 ... 4041424344   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
sayfa 41
Haldun Turan

1 yıl önce - Pzr 01 Nis 2018, 23:11

Bodrum'u da seviyorsun Ahmet biliyorum

AhmetDemir

1 yıl önce - Pzr 01 Nis 2018, 23:20

Abi Bodrum a iki kere geldim ikisinde de Karaincire gittim. Evet Bodrum muhtesem ama benim gozlerimi kor eden ayaklarimi yerden kesen tek yer İzmirde

Alacati baska tanimam

Ama Alsancak in lezzeti baska her donemin hissini alabiliyorum hayal meyal derler ya 80 lerin sonunu hatirlarim cogu zaman. Alsancaktaki binalarin duzeni durusu sanki konusuyor. Biz cok sey gorduk diyorlar sanki biz cok seye sahit olduk diye bagiriyorlar. Alacati da guzellik Alsancakta duygusallik var bence abi

Haldun Turan

1 yıl önce - Pzr 01 Nis 2018, 23:26

Alaçatıyı yıllardan beri adam gibi gezemedim geçen yaz arkadaşın evine gittim ama onlar Dalyandaydı gezemedik Alaçatıyı ama biliyorum tabii ününü.

Çeşmeyi sevenler oranın biraz karıştığını ve pahalılaştığını söylüyor ama herşeyin bir bedeli var.

Bizim Ayvalık Cunda Alaçatı aynı havayı taşır

Alsancak evet İzmirin eski popüler semtidir.

Kordonboyunda yürümek Kıbrıs Şehitlerinde dolaşmak Gündoğduda turlamak keyiflidir.

mehmet güngör bağ
1 yıl önce - Pzr 01 Nis 2018, 23:29

Alsancak diyince aklıma önce

1. olarak Cumhuriyet meydanı ve Atatürk Anıtı
2.olarak Gündoğdu Meydanı
3. olarak Kıbrıs Şehitleri Caddesindeki Dostlar Boyoz ile Lök Lök Kokokereçcisi gelir

tüm İzmir'e selamlar

AhmetDemir

1 yıl önce - Pzr 01 Nis 2018, 23:33

Bakalim Akcaya geldim 2011 de Ayvalik icin de bir ara gelmek isterim abi

Bir onceki yaz tam da dedigin gibi yaptik . Sabah inmistik İzmire. Alsancak garin karsi sokaginda bir firindan aldik pogaca simitleri o sokaktan yuruduk kordona tam da gundogumu vardi. Biraz serindi abi. Alsancak baska ya Sonra agir adimlarla Konak meydanina kadar yuruduk enfesti

sayfa 41
« önceki   123 ... 4041424344   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR