Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Moda semti fotoğrafları
« önceki   1234 ... 484950   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 3
osman_k
16 yıl önce - Cmt 05 Hzr 2004, 00:31

Sözü geçen FENERBAHÇE Fenerinin denizden görünüşü (gökyüzü için kusura bakmayın)

(+)

ve Moda İskelesinin denizden görünüşü (yine gökyüzü)

(+)

Sema
16 yıl önce - Cmt 05 Hzr 2004, 01:47

Moda resimleri harika,bakmaya doyamadim,yanliz ben birseyi merak ediyorum.Her sene niyetlenirim ama bir türlü kismet olmaz,Almanyaya dönüncede hay allah gene gidemedim diye üzülürüm.Eskiden Bomanti vardi,arka taraflarda,hala duruyormu,yoksa bina mi yapildi yerine?

batu
16 yıl önce - Çrş 16 Hzr 2004, 13:05

dün moda sahilinde çocuklar denize giriyordu ve denizde o kadar pis değildi deniz demişken dün deniz arcak'ta moda'da klip çekiyordu!!!

Onur

16 yıl önce - Çrş 16 Hzr 2004, 13:24

Abim Moda'ya taşındı bu demek ki bu yaz İstanbul'dayım , tabii ki fotograf makinem de Moda'dan bircok fotograf cektim sanırım haftaya siteye yukleyebilecegim

Sema demiş ki:
Alıntı:
Eskiden Bomanti vardi,arka taraflarda,hala duruyormu,yoksa bina mi yapildi yerine?

Duruyor hem de arslanlar gibi hatta bu aksam gunes izin verirse oradan da bir kaç fotograf cekerim ...

serkan d.
16 yıl önce - Cum 16 Tem 2004, 13:01

bir modalı olarak bence moda istanbul'un en güzel yeridir.yani insan gez gez doyamıyor
birde ilk sayfadaki resimde pembe bir bina gözüküyor onun çatısındaki yazıyı merak etmişsiniz orda arapça harfler yazıyor.tam o apartmanın karşısındaki apartmanda oturunca şu an oturduğum yerden bile görebiliyorum.ama keşke arapçam olsaydıda tercüme edebilseydim.ama muhtemelen bismillah gibi bişeler yazıyodur
benim en büyük hayalim ise ileride şu hem kalamışı hemde avrupa yakasını gören deniz manzaralı bir tane ev almak dünyalar benim olur çıkmam o evden

birde modalılara ve tüm istanbullulara güzel bir haber moda sahilini otoyol yapılması projesi kadir topbaş tarafından da sakıncalı görülmüş ve durdurulmuş durumda
yani kesinlikle bir katliam oludu sahil otoyol olsaydı.ama neyseki durumu anlamışlar gelen tepkiler sonucu ve durdurmuşlar..

modadan denize girme konusunda ise yaklaşık 2-3 sene önce 2 sene sonra buralardan denize girilecek diyolardı aradan bu kadar vakit geçti ama hala bi gelişme yok
kadıköy belediye başkanı seçimlerden önce bir projesinde tarihi moda plajını tekrar kuracaz demişti ama ondada bi gelişme yok
lütfen artık anadolu yakasının incisine biraz daha önem versinler...

sayfa 3
« önceki   1234 ... 484950   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL