Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Mehmet Üstoğlu
6 yıl önce - Cum 11 Tem 2008, 17:37
İST » Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası

Arkadaşlar forumda Mercedes'in Aksaray kamyon fabrikasını gördüm ama Hoşdere otobüs fabrikasını bulamadım.Onun için bu başlığı açmaya karar verdim Başlığın yeri yanlışsa ilgili arkadaşlardan doğru yerine taşımalarını rica ediyorum ELinde bu fabrika ile ilgili resimler,bilgiler bulunduran arkadaşlar burada paylaşırsa seviniriz

Ramazan DOĞAN
6 yıl önce - Cmt 19 Tem 2008, 01:15

Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası'nın bir kısmını, fabrikanın yanındaki benzin istasyonundan, oradan göründüğü kadarıyla fotoğraflamıştım..Fotolardan bazıları..

(+)

Bazı testlerin yapıldığı pist..

(+)

Ramazan DOĞAN
6 yıl önce - Cmt 26 Tem 2008, 02:08

(+)

(+)

(+)

(+)

FATİH TANDOĞAR

5 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 19:31

öncelikle herkese merhaba..!bende bir otobüs meraklısıyım ve bu siteyi sürekli takip ediyorum..mercedes-benz'e defalarca mail attım..fabrikanızı gezmek istiyorum yada otobüs imalatını anlatan bir cd istedim..herhalde saçma buldular..cevap gelmedi..bende internette dolaşırken bu resimlere rastladım..paylaşmak istedim..hatam varsa affola..

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

not:(alıntıdır)http://tvcapture.eu/root/motorlu-tasitlar/39123-fabrikayi-ayaginiza-getirdik.html adresinde 10 adet resim mevcut ben sadece 5 tanesini açabildim..

Onur Y.
5 yıl önce - Pzr 23 Ksm 2008, 19:20

Ufak bir bilgi vereyim...

Yukarıdaki fotoğraflarda dikkatinizi çektiyse sarı Travego 17 var.Arkasında havai fişek desenleri var.O araç Ben Turizm'e satıldı.Yalnız aracın şuan üstünde kuşakları bulunmuyor.

mert1969

5 yıl önce - Sal 02 Arl 2008, 23:38

(+)

Mercedes- Benz Türk'ün Hoşdere fabrikasının açılışıyla ilgili bir gazete küpürü.(tarih:1995)Bu başlıkta bizlerle resim ve bilgileri paylaşan tüm değerli üyelere teşekkür ederim,iyi akşamlar...

mert1969

5 yıl önce - Prş 04 Arl 2008, 00:25

(+)

2007 tarihli gazete küpüründe bizi gururlandıran bir haber....

aybar
5 yıl önce - Prş 04 Arl 2008, 03:20

arkadaslar yolladiginiz resimlerde türkiye yollarinda görmedigim ama avrupada gördügüm otobüsler var.bu otobüslerin modellerini ihrac edildigi ülkeleri yazabilirmisiniz.bazi modellerin turkiye yollarinda görülmemesinin sebebi nedir acaba?bilgilendirirseniz sevinirim.

gokhan1300
5 yıl önce - Prş 04 Arl 2008, 23:20

Alıntı:
ama avrupada gördügüm otobüsler var.bu otobüslerin modellerini

Bahsettiğiniz araçlar O550 kodu ile üretilen İntegrolardır.Genellikle çok kısa mesafeler için kullanılmak amacıyla tasarlanmıştır,okul servisi vb..

(+)

MBT 2000 yılında O560 intouro rh üretmeye başlamıştı.

(+)

2003 yılında otobüs yeniden yapılanmıştır ve O560 intouro rhd olarak türkiye yollarına sunulmuştur.

(+)

2005 yılında travegonun piyasaya girmesi ile üretimi durdurulmuştur,sanırım 0550'ler de bu bantta üretime başlamış olabilir,sadece bir tahmin

Resimlerin tamamı alıntıdır.

metinoktay
5 yıl önce - Çrş 14 Oca 2009, 00:36

Arkadaşlar Ben yaklaşık 4 yıldır mercedes benz hoşdere fabrikasında çalışmaktaym gerçi yakında askerlik dolayısıyla ayrılacağım ama sormak istediğiniz birşeyler varsa bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM