Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Eskilerden Bir Firma: İsmail Ayaz...
« önceki   123 ... 121314151617   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Recep Yalamacılar

4 yıl önce - Pzr 10 Ekm 2010, 13:42

10 VH 838

10 VH 838

26 NU 991

26 NU 991

26 AH 900 KONFOR

pasham
4 yıl önce - Sal 12 Ekm 2010, 12:35

ismail ayazı bitirmek öle kolay değildir eskişehir ve bilecik halkı ilk önce ismail ayazı terminaline gider orada bilet yoksa alternatifleri değerlendirir. dile kolay yılların firması ayrıca hizmet ve kalite olarak bir çok firmadan iyidir. benim hatırlayabildiğim bu güne kadar eskişehir istanbul arası seferi olan eşkisehir koop., sedef, zümrüt, uludağ,yüksel, ulusoyun seferleri tarih olmuştur.

Hasan Durmuş

4 yıl önce - Sal 12 Ekm 2010, 22:05

54 TT 115 - ESKİŞEHİR OTOGARI / 2008

semihk
4 yıl önce - Çrş 13 Ekm 2010, 00:21

eski bilecik yoluna girmesi yaklaşık 30-40 dakika kaybettiriyor. halen bu yola giriyor mu acaba?

Recep Yalamacılar

4 yıl önce - Çrş 13 Ekm 2010, 12:30

Alıntı:
Sayın yalamacılar inşallah dediğiniz gibidir ama kurumsal firmalarda duygusallığa yer yok yani aman ismail ayaz var o bölgede biz girmeyelim gibi bir endişeleri olmaz ve daha öncede belirttiğim gibi ismail ayaz İstanbul da kamil koç'un alt yapı ve servisini kullanmakta yani yolcu bilet satın alırken otogar harici kamil koç yazıhanesine gelir ve ismail ayazdan eskişehire bir bilet verirmisin demez eskişehire bir bilet der ve kamik koç servisi ile otogara geçer aynı şey yakın tarihte konya bölgesinde oldu özkaymak'ta kamil koç yazıhanelerini kullanıyordu ne oldu konyadan 11 arabalık bir kaç bireysel otobüsçü geldi bir ay içerisinde hatlar konyaya açıldı yani şuan kamil koçun eskişehire girmemesinin tek nedeni o bölgeden bir kaç otobüsçünün kamil koç'un kapısını çalmaması yoksa başka hiç bir nedeni yok...

Cumali bey biz girmeyelim gibi endişeleri tabiki olmaz ama İsmail Ayaz ile Metro Turizm'i konuşmuyoruz Kamil Koç'u konuşuyoruz. Bu iki şirket senelerdir dirsek teması içindedir böyle bir olayın yakın zamanda geçekleşmesi mümkün değildir. Avrupa Yakasında gördüğüm kadarıyla Kamil Koç altyapısı kullanılıyor servis yazahane v.s ama anadolu yakasında İsmail Ayaz'ın kendi yazahaneleri(başka firmalarda var tabiki tek ayaz değil) ve servis araçları kullanılıyor hatta servisin olmadığı yerlerde yolcular Fiat Doblo araçlarla alınıp Dudullu aktarma merkezine getirilmektedir. Konya olayınla bunu bir tutmamak gerekir diye düşünüyorum niye derseniz zaten İsmail Ayaz senelerdir Kamil Koç altyapsını kullanmakta olsaydı bu zamana kadar çoktan olurdu. Aklı olan bir bireyselci Kamil Koç logosu altında Eskişehir - İstanbul arası Ayaz'a kafa tutacak kadar düşüncesiz değildir herhalde sonuçta Ayazın İstanbul'a her saat arabası bulunmakta hepsi Travego 15 ve Man Fortuna Mega 2+1 araçlar.

Ulusoy'da bir ara Eskişehir hattını açtı ama tutunamadı hatta sizin değiniz gibi İsmail Ayaz'dan ayrılan Bilecik'li bir bireysilci ile.

Fotoğrafları ilede kanıtlayalım.

fotoğraf Ahmet Ayan abimize aittir
Alıntı:

ismail ayazı bitirmek öle kolay değildir eskişehir ve bilecik halkı ilk önce ismail ayazı terminaline gider orada bilet yoksa alternatifleri değerlendirir. dile kolay yılların firması ayrıca hizmet ve kalite olarak bir çok firmadan iyidir. benim hatırlayabildiğim bu güne kadar eskişehir istanbul arası seferi olan eşkisehir koop., sedef, zümrüt, uludağ,yüksel, ulusoyun seferleri tarih olmuştur.

Bunu daha öncede belirtmiştim pasham arkadaşımızda aynı şeyleri yazmış ilk gidilen adres İsmail Ayaz yer yok ise Buzlu Turizm veya bir başkasıdır. Ayrıca arkadaşımıza bir ilave edeyim Zümrüt turizm de İsmail Ayaz bünyesine katılmıştır.

Alıntı:
eski bilecik yoluna girmesi yaklaşık 30-40 dakika kaybettiriyor. halen bu yola giriyor mu acaba?

Evet Semih Bey halen eski Bilecik yolu kullanılmaktadır. Aynı zamanda Buzlu turizmde Bilecik yolunu kullanmaktadır.

semihk
4 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2010, 19:15

ismail ayaz dudullu aktarma merkezini kullanıyor anadolu yakasında
buzlu turizm nasıl yapıyor bu işi? tepeüstüne mi giriyor yoksa onun da aktarma merkezi var mı?

Recep Yalamacılar

4 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2010, 19:47

Alıntı:
ismail ayaz dudullu aktarma merkezini kullanıyor anadolu yakasında
buzlu turizm nasıl yapıyor bu işi? tepeüstüne mi giriyor yoksa onun da aktarma merkezi var mı?

Buzlu Turizm Pamukkale Ataşehir aktarma merkezini kullanmakta.

Alıntı:
Bende bugün haberi görünce hemen paylaşayım dedim ama Cumali bey üç saat önce paylaşmış haberi.. Kamil Koç'un bu hatta yolcu bulmada sorun yaşayacağını düşünmüyorum çünkü Kamil Koç İstanbul'dan Bozüyük'e (Tabiki son durak Bozüyük değil ama) kadar çalışıyordu uzun süredir. Bu konuda memleketimin firmasından ziyade iyi hizmet veren öncelikli tercih sebebi olacaktır.. Şahsen Sakarya - Bozüyük - Eskişehir seyahatlerimde Bilecik'li olmama rağmen, İsmail Ayaz'da çalışan bir çok otobüsçü tanıdığım olmasına rağmen tercihlerimde herzaman kendi konforumu göz önüne almışımdır..

Antalya Isparta arabaları zaten Bilecik Bozüyük yolcularını almaktaydı ama öle aman aman bir yolcu çektiğini görmedim.

Berktuğ

4 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2010, 20:08

İsmail Ayaz firmasıyla hiç seyahat etmedim.Ama Kâmil Koç her girdiği yerde kendisini göstermiştir.Bu durum İsmail Ayaz'ı etkilemeyebilir ama diğer otobüs firmalarını etkileyeceği kanaatindeyim

samet26
4 yıl önce - Çrş 20 Ekm 2010, 20:11

2-3 seneye İstanbul-Eskişehir hızlı tren hattı bittiginde zaten bu hattaki otobusculugu bitirme noktasına getircektir.

Recep Yalamacılar

4 yıl önce - Prş 21 Ekm 2010, 01:57

Etkiler etkilemez olur mu hiç sanırım hiç tren kullanmıyorsunuz hafta başı ve cuma günleri trenlerde yer bulmak zor oluyor hatta çoğunda yok.Zaten hızlandırılmış durak sayısı az olan trenller 4 saatte gidiyor Eskişehir'e hızlı trenle bu 2 buçuk saate en geç 3 saate iner kim fazla para verip ve zaman kaybederek otobüsle gider ki? Ama şöle bir durum var bizim insanımız biraz değişik trene binmek işine gelmiyor.Avrupa yakasından ve anadolu yakasının kuzey kısımlarına hitap edebilir otobüsler yolcu profili bu şekilde olur.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM