Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Manisa - Kula - Peri Bacaları
Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sonraki
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
vehbim

10 yıl önce - Cmt 20 Mar 2004, 12:49
Manisa - Kula - Peri Bacaları

Manisaya bağlı Kula ilçesi sınırlarında Kula-Uşak karayolu 8. km si üzerindeki vadide oluşumu devam eden "PERİ BACALARI" fotoğraflarım :

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

En son vehbim tarafından Pts 22 Mar 2004, 14:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Yuzbasi Volkan Yuksel

10 yıl önce - Cmt 20 Mar 2004, 17:50

Sagol Vehbi, yillardir bu ani bekliyordum resimler icin cok tesekkur. GPS esliginde ilk firsatta gider gorurum.

BEHÇET VOLKAN
7 yıl önce - Cmt 26 Ağu 2006, 15:36

Kula'da çok önemli jeolojik oluşum olan Kula volkanlarının resimlerinide görmek istiyoruz.

Fırat
7 yıl önce - Cmt 23 Arl 2006, 12:42

Sn. BEHÇET VOLKAN'ın istediği resimler bunlar olsa gerek:

(+)

Ayrıca Peri Bacaları'na iki resimle ben de katkıda bulunayım:

(+)

(+)

Cüneyt_Y
7 yıl önce - Prş 04 Oca 2007, 13:01
Kula peribacaları

Kula peribacalarını 2006 yılının yaz aylarında Uşak yönünden İzmir'e dönüşte rastlantı eseri keşfettim.
Oldukça etkileyici bir oluşum, özel araçla İzmir-Ankara yolundan geçen dostlarımızın burayı kesinlikle görmelerini isterim.
Peribacalarının girişi İzmir'den Uşak-Ankara yönüne gidişte Kula'yı geçtikten yaklaşık 7-8 Km sonra, rampayı tırmanırken sol tarafta kalıyor. (Karayolunun bu bölümü biraz riskli, peribacalarına dönerken lütfen biraz dikkat!)
Zamanım kısıtlı olduğu için yaptığım çekimler istediğim kalitede olmasa da, burada konu başlığını görünce olabildiğince izlenilebilir duruma getirip sizlerle paylaşmak istedim.
Görüntülerin süresi yaklaşık olarak 3,5 dakika.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler