Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
mkarakus1994

5 yıl önce - Pzr 23 Arl 2012, 00:41

Mürekkep olayları dediğiniz sorun yok.
Eski biletlerde tarih saat bilgileri biletin arka yüzünde yazılırdı.
Şimdiki yeni biletlerde tarih saat ve detaylı bilgi olarak(aktarma) ön yüzde yazılıyor.

mkarakus1994

5 yıl önce - Sal 29 Oca 2013, 00:23

Eskart'ınızın kalan bakiyesini artık internetten güncel olarak takip edebilirsiniz.
  (+)

http://www.akillibiletim.com'a üye olarak kartınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.
Kartınızı eklemek için Eskart'ınızın üzerindeki kodu yazmanız gerekmektedir.[/img]

MetUCI

5 yıl önce - Sal 29 Oca 2013, 00:35

kart üzerindeki no hata verdi, yükleme fişini saklayacağım bir dahaki sefere...

Furkan ÇINAR
5 yıl önce - Çrş 30 Oca 2013, 03:57
-

Eskişehir'deki Toplu Taşıma konusunda gördüğüm ilk ve tek güzel uygulama !!!

İsmail Kaplan

5 yıl önce - Pzr 17 Şub 2013, 15:51

Bu kalan bakiye uygulamasını yeni gördüm ve denedim ama ne kartın üzerindeki numarayı kabul etti, ne de dolum fişindeki "Kart Seri No" kısmını. Acaba hangi numarayı yazarak kontrol edebiliyoruz Eskartımızı?

Bir de bu sitede gördüğüme göre otobüslerin nerede olduğu da yine validatörler sayesinde kontrol edilebiliyor. Eskişehir'in otobüslerinde de şu konuyla ilgilenseler de, duraktayken takip edebilsek otobüsümüzün nerede olduğunu

Furkan ÇINAR
5 yıl önce - Pzr 17 Şub 2013, 16:25

Alıntı:
Bu kalan bakiye uygulamasını yeni gördüm ve denedim ama ne kartın üzerindeki numarayı kabul etti, ne de dolum fişindeki "Kart Seri No" kısmını. Acaba hangi numarayı yazarak kontrol edebiliyoruz Eskartımızı?

Bende bu olayı yapamadım ! Zaten böyle modern ve halkın yararına olan bir uygulamayı Büyükşehir Belediyesinden beklemek zor !!!

Alıntı:

Bir de bu sitede gördüğüme göre otobüslerin nerede olduğu da yine validatörler sayesinde kontrol edilebiliyor. Eskişehir'in otobüslerinde de şu konuyla ilgilenseler de, duraktayken takip edebilsek otobüsümüzün nerede olduğunu

Evet 1 sene önce yeni validatörler takıldığında Yılmaz Büyükerşen ile Halk Otobüsçüleri Odası Başkanı bu konudan bahsetmişti.

Yeni validatörler sayesinde kısa bir zaman içerisinde akıllı duraklara geçilecekTİ , otobüslerin ne zaman nerede oldukları görülebilecekTİ !!!

Her konu gibi bunlarda yalan oldu !!! Üzerinden 1 sene geçmesine rağmen herşey aynı tas aynı hamam devam ediyor !!

Durakta otobüs beklerken dua etmekten başka çare yok !!! Malum ,hareket merkezini aradığınzda dalga geçer gibi cevap almanız kuvvetle muhtemel.En iyisi hiç aramamak .En azından siniriniz bozulmasın . [ben bir kere burayı aramak gibi bir hataya düştümde, aradığıma bin pişman oldum. Birgün yine otobüs gelmemişti ,merkezden telefonda bana verilen cevap 5-10 dakika bekleyin gelecektir.]

Cep telefonuma Akıllı Biletim uygulamasını indirdim. Android uygulaması da çalışmıyor !!!
YANİ SİSTEM KOCA BİR SIFIR !

mkarakus1994

5 yıl önce - Çrş 13 Mar 2013, 00:47

Sisteme kalan bakiyenizi öğrenmek için öncelikle üye olmanız gerekiyor.
Sonra Eskart'ın üzerindeki numarayı yazmamız gerekiyor. Tabi numarayı yazdıktan sonra sonuna
6 tane 0(sıfır) eklemeniz gerekir yoksa tanımlamaz.

U. Eren Bağcı

4 yıl önce - Pzr 12 Oca 2014, 20:11

Sizlerle birkaç tane nostaljik bilet paylaşmak istiyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

egebabacan
1 yıl önce - Sal 11 Nis 2017, 18:53

Yeni vadilatöre okutulan kartların resmini atabilecek olan var mı?

Ali Kemal 80+
1 yıl önce - Sal 11 Nis 2017, 18:59

Tam anlamadım ama bu heralde

(+)

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM