Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Metrosu ile ilgili fotoğraflar ve haberler
123 ... 138139140   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Kemal
16 yıl önce - Cmt 21 Arl 2002, 19:22
Adana Metrosu ile ilgili fotoğraflar ve haberler

The construction still continues we hope we can use this end of this year.

Volkan
15 yıl önce - Sal 28 Oca 2003, 17:04
Adana Metro

umarim cabuk biter bu proje
hat uzunlugu 13.5km
istasyon sayisi 13

(+)

Kemal
14 yıl önce - Çrş 17 Mar 2004, 15:23

Onur hayırlısıyla bu dijital makinayı al da bolca Adana Fotoları yayınla burada bir de şu metronun remini çekemezmisin test gerçekten başlıyor normal camera ile de çekip scan edip şimdilik yayınlayabilirsin

En son Kemal tarafından Çrş 17 Mar 2004, 18:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

wowBURAK

14 yıl önce - Cmt 08 May 2004, 13:08
metro

merhabalar. Bu fotoları test seferinde çekmedim

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

alanın genel görünüşü

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

aşagıdaki 2 fotoyu valiligin orada çektim metro inşaa alanı havuz olmuş

(+)

(+)

Yusuf
14 yıl önce - Sal 11 Oca 2005, 20:28

Metro guzergahi:

can hakan
13 yıl önce - Pts 28 Mar 2005, 16:18

Vilayet Durağı böyle olucakmış.

En son can hakan tarafından Cum 08 Nis 2005, 18:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

can hakan
13 yıl önce - Cmt 09 Nis 2005, 17:52

Bu metro köprüsü bitince neye benzicek? Projenin çizimi olan var mı?

fatih_deu
13 yıl önce - Cmt 24 Eyl 2005, 15:21

Adana metrosunun özellikleri neler..? Fotograflarda gördüğüm kadarıyla hep yerin üzerinden gidiyor, daha dogrusu bir hızlı tren gibi.METRO ADANA yerin altından da gidecek mi veya kaç km. yer altından hizmet verecek?

serkanen

13 yıl önce - Cmt 08 Ekm 2005, 15:31

Metronun toplam güzergah uzunluğu 13.5 kilometre, toplam durak sayısı ise 13. Tüm güzergahın 15 dakikada alınacağı metronun 3.3 kilometresi tünellerden oluşurken çalışacak olan vagon sayısı ise 12.

(+)

ilk resimde metronun tamamlanan ve rayları dösenen bölümlerini cizdim kabaca

(+)

ikinci resimde www.adana-bld.gov.tr den alınmıstır

AYDIN BURAK ZORMAN

13 yıl önce - Pts 24 Ekm 2005, 09:13

evet arkadaşlar pazar günü elime footgraf makinamı alıp, yüzüncü yıldaki evimden çıktım.
Güzergahım ruh sağlığı, turgut özal üzerinden sular'dı. Son durak olan Yüzüncü yıl Metro inşaatından bir kaç kare...

aşağıdaki resimde alanın ruh sağlığı hastanesine yakın olan kısmına konmuş bir adet metro vagonu görülüyor. Güneş altında beklemekten rengi bozarmış. Camları içeriden gazete kağıdıyla kaplanmış...

Alanın uzaktan görünümü, uzun uzun kuru otlarıyla ve paslı makinalarıyla tamda 1980'lerde çevrilen dandik bilimkurgu filimler için müthiş plato olur.

aşağıda ruh sağlığı'ndan inerken görülen metro köprüsü. Sökülmüş rayları görüntülemek istiyordum ama trafik hızlı aktığı için vazgeçtim.  

köprü'nün alttan görünümü, sarmaşıklar çok hoş görünüyor. Metro çalışmadığı için ne işe yarıyor demeyin. Şu an için en önemli görevi, seçim zamanı afişler için bilboard olarak kullanılıyor olması.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 138139140   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM