Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Urla - Balıklıova
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
mehmet GZL
2 yıl önce - Prş 01 Ekm 2015, 22:48

Alıntı:
ben karadenizin güzel şehri fındık diyarı giresunda yaşıyorum.izmiri çok seviyorum çüki 18 ay askerliğimi orada yaptım ben şimdilerde çok güzel şirin sakin aynı zamanda tekneyle balıkçılık yapabileceğim urla ile karaburun arasında bir köyde yaşamak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum

yaz dostum Urla demircili , Urla yağcılar ,Urla altınkoy ,buralar iyidir ama pahalıdır

GkhanTR
2 yıl önce - Cum 02 Ekm 2015, 12:19

Alıntı:
ben karadenizin güzel şehri fındık diyarı giresunda yaşıyorum.izmiri çok seviyorum çüki 18 ay askerliğimi orada yaptım ben şimdilerde çok güzel şirin sakin aynı zamanda tekneyle balıkçılık yapabileceğim urla ile karaburun arasında bir köyde yaşamak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum

Ulaşım olarak Izmir'le en kolay bağlantı Balıklıova'dır. Eğer derseniz ki biraz daha gelişmiş, büyük ve kasaba havasında olsun kesinlikle Mordoğan'dır. Ayrıca bölgede benim en çok sevdiğim yerlerden biri Kaynarpınar'dır. Eğer isterseniz daha çok yer ve bilgiyi özelden yada buradan da verebilirim.

ejderoğlu
2 yıl önce - Cum 02 Ekm 2015, 18:37
balıklıova

GökhanTR arkadaşım cevap verdiğin için teşekkür ederim ama daha detaylı bilgiverebilirseniz çok sevinirim çünki ciddi ciddi olarak yerleşmeyi düşünüyorum bundan sonraki yaşantımızı sakin,rahat ve balıkla iç içe geçirmeyi düşünüyorum sevgi ve saygılar sunarum.birde bu platformda yeniyim

mahmut11
2 yıl önce - Cum 02 Ekm 2015, 19:41

arif solak 'a ait bu fotoğraf :

http://wowturkey.com/t.php?p=/tr469/arif_solak_10 ...DCF224.jpg

ve
onderyolbakan ' a ait bu fotoğraf :

http://wowturkey.com/t.php?p=/tr474/onderyolbakan_1153.jpg

size bir fikir verebilir?
Siz yine de bu bölgeyi gezerek karar verin, gezmenin yerini tutmaz çünkü.

ejderoğlu
2 yıl önce - Cum 02 Ekm 2015, 21:47

şimdilik bilgi ssahibi olanlardan yardım almak istiyorum tabiki o bölgeyi gezeceğiz obndan sonra kafamıza uyan yerde kalmak istiyorum.özelliklede tekneyle balıkçılığın iyi olduğu yer tercihim olacak

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR