Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
adembayram

5 yıl önce - Sal 07 Şub 2012, 10:41

Bu konuda bilgili olarak şunu diyebilirim ki; İnegöl mobilyanın imalatı iken Bursa bunun perakendecisidir. Nitekim İnegöl de büyük firmalar mağazalarını 3 milyonluk Bursa'a açmaktadırlar. Bursa da Mobilya deyince ilk akla gelen, bu konuda fenomen meşhur İzmir Yolu var ki mobilya almak isteyen müşterilen mutlak uğrak yeri diyebilirim.

Bu cadde üzerinde İstikbal, Bellona, Doğtaş gibi ulusal mağazaların yanında Concept mağazalar da var ki gerçekten mükemmel ürünleri var.

Bunlardan tavsiye ettiklerim; Safa Mobilya, Gala Mobilya, Vanessa, Classi ve Mobilya Dünyası'dır.

Bu konuda uyanık davranma çabası ile direk imalattan mobilya alma hevesi çok kısa sürede telef olabilir çünkü zaten imalatçı perakende firmalara mal yetiştirme çabasındayken perakendeye eli uzanması oldukça zor olur. S.S.S desteğini perakende firma kadar veremez. Zaten perakendenin amacı budur.

İmalatçı yapıp hızlı satıp çok kazanmak için uğraşır bu sebeple perakendeye verir. Perakende ise imalattan ziyade alıp satarak asıl hizmet üreterek bir artı değer kazanmak ister. Bu anlamda müşteri memnuniyeti ön plandadır, dolayısıyla servis desteği ve arıza takibi herşeyden önce gelir.

Mobilya almak isteyenlerin bu noktaya dikkat etmesi gerekirki ürün alırken direkt imalattan almak ile perakende den almak arasında dağlar kadar fark vardır. Perakende müşteri memnuniyeti adına servisi ve artı masrafları göze alırken, imalat direk perakendeye satarken bunları dikkate almaz. He tabi imalat ayrıca bir perakende mağazası açmışsa ve servis ekipmanını kurmuşsa zaten direk üretim fiyatına veremeyecektir.

Yigit Bayhan
5 yıl önce - Prş 09 Şub 2012, 19:24

İNEGÖL'den Mobilya Almak istiyorsanız Sanayinin İki Büyük Caddesi ERTUĞRULGAZİ CADDESİ ve OSMANBEY CADDESİ üzerinde onlarca irili ufaklı Mobilya Mağazaları var buraları Tercih edebilirsiniz.
Bunların dışında İnegöl Mobilya Sanayisi oldukça geniş bir alanı kaplıyor burada da diğer İmalatçı Mağazaları Tercih edebilirsiniz

(+)  

(+)  

(+)

***NOT: FOTOĞRAFLAR PAZAR GÜNÜ SABAHIN İLK SAATLERİNDE ÇEKİLDİĞİNDEN CADDELER BOŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR BU SİZİ ALDATMASIN.

seda rakipoğlu
5 yıl önce - Sal 03 Nis 2012, 09:55
mobilya

temmuzda düğünüzmüz var doğuda görev yaptığım için haziran ortalarında inegöle gelmeyi düşünüyoruz firmanızım ismini öğrenebilirmiyim netten ilkönce fotoğraflara bakıp karar vermeye çalışıyoruz fakat mobilyalar güzel fiyatları yazmıyor ya da fiytlar iyi mobilya modelleri kötü kendi imalatını yapan bir firmadan almak bizim için daha iyi. modellerinizi nerden görebiliriz. teşekkürler

Misafir 5805

3 yıl önce - Pzr 10 Ağu 2014, 22:47

ine gölde bana imalatçı yatak yemek odası üreten firma lazım yardımcı olabilir misiniz

mbakcay
3 yıl önce - Prş 20 Ksm 2014, 09:12
İnegöl Tecrübem

Merhabalar, mutlaka İnegöl deki satıcıdan satıcıya fark vardır. Ancak kendi yaşadığım tecrübeyi aktarmam gerekirse...

Bizimde düğün öncesi eşya ihtiyacımız bulunmaktaydı. İnegöl'e ait türlü şehir efsanelerini eş den dosttan akrabalardan dinledikten sonra (olumlu-olumsuz), en azından köfte yer döneriz diyerek Ekim-2014'de gittim.
Bu ay içerisinde de ürünleri aldım ve ne eksik ve kusurlu hiçbir olumsuzluk ile karşılaşmadım, arkadaşlar gayet profesyonel zaten, geldiler ve tertemiz bir şekilde kurulumu yapıp gittiler. İnegöl'e gidecek arkadaşlara da tavsiye ederim. (By Ongun Mobilya)

Fiyat konusuna gelince ise; MASKO'da her yeri gezdim ve gördüğümü aktarıyorum, çetin pazarlıklarla aynı ürünleri %30-40 daha uyguna eşyalarınızı alabileceğinizi söyleyebilirim.

Yatak odasıda ulaşınca, oradaki tecrübelerimi de paylaşırım...

Gidecek arkadaşlara hayırlı olsun.

Misafir e39

3 yıl önce - Pts 01 Arl 2014, 00:23

yaz aylarında düğünüm için inegöle gidip mobilya almayı düşünüyorum..hiç bir bilgim ve araştırmam yok ama gerçekten uygun fiyatta ve kaliteli ürünleri hangi mağazalarda bulabilirim..gerçekten samimiyetle yardımcı olursanız sevinirim...

mimar m. karakoç

3 yıl önce - Pts 01 Arl 2014, 10:17

Alıntı:
Bu ay içerisinde de ürünleri aldım ve ne eksik ve kusurlu hiçbir olumsuzluk ile karşılaşmadım, arkadaşlar gayet profesyonel zaten, geldiler ve tertemiz bir şekilde kurulumu yapıp gittiler. İnegöl'e gidecek arkadaşlara da tavsiye ederim. (By Ongun Mobilya)

Geçen yıl Ongun Mobilyadan ( http://www.byongun.com/contact.htm) Levent bey ile görüşerek çocuklarımızın düğünü için tüm mobilya takımlarımızı aldık. Çok ürün olunca seçmek zor oluyor. Ürüne göre fiyat var. Biz beğendiğimizi aldık. Düğünden iki üç ay önce görüşülürse isteğe göre düzenleme, renk vb çeşitliliği uygulanıyor. Çok güzel bir şekilde teslim ettiler. Yarı peşin yarı taksitle aldık. Tavsiye ederim.

kainat_tr
2 yıl önce - Pts 13 Nis 2015, 12:46

inegölde gerek kendi ürünleri gerek dışardan tedarik ettiği ürünler ile iyi bir çıkış yapan LOVE mobilyayı tavsiye ederim.ayrıca inegölden mobilya almak isteyip yardımcı olacak arkadaş aranlara yardımcı olabilirim.

Misafir 75b

2 yıl önce - Sal 21 Nis 2015, 01:08

merhabalar Antalya da oturuyorum classi ve nills mağazalarındakinden daha uyguna mı alırım inegölden bir bilginiz var mı acaba arkadaşlar?

Güven Hoca

2 yıl önce - Cum 25 Eyl 2015, 11:19
Mobiliyum'da yüzlerce mağaza bir arada (İnegöl çıkışı Bursa Yolu üzeri)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet