Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Karataş ve Yumurtalık Sahil Projesi
« önceki   123 ... 141516   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 15
Misafir 2b2

10 ay önce - Çrş 22 Ksm 2017, 14:22

baypipo su an karatas tuzlada bir geliwme varmi adana belediyesinde calistiginiz icin soruyoruz sahil yolu havaalanida bitmek uzere m2 fiyati 2016da 500fiyat vermistiniz su an 3 misli fiyat cikarmistiniz 2sene yani2018te saygilar

kaan0703
9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 17:25

Tarsustan tabaklara giden yol bitmis ve gayet guzel ama entrasan taraf adana yonu berbat sanki tabaklar ve tuzla metsine bagli..inanmayan gitsin baksin

Zekican has56
9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 22:58

Nasıl yani Mersin'e bağlı derken anlayamadık açıklama yapar mısınız.Keşke bir kaç fotoğraf çekip paylaşsaydınız. Bu yol için gelişmelerden bizi haberdar ettiğiniz için teşekkürler Kaan bey.

kaan0703
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 11:51

zeki bey sanki cumlesı nı farketmemıssın..benım mesaj da bıraz kısıtlı olmus...daha ıyı ızah edeyım dun tabaklar koyune gıttım ben oraya gıderken pepsıyı gecer geçmez sagdakı kanala paralel yol var onu kullanıyorum...bu yoldan 35 km sonra tarsus gecen köpru var..adana tarafındakı yol kanal paralel kotu degıl ama iyi hiç degil bazen daralıyor ve çukurlar var....işin tuhaf yanı bolgeyı bılmeyen bırı tarsus tan seyhan nehrı uzerıne geldıgınde tabaklar ve tuzlaya yol gayet guzel ve birinci sınıf ama adana tarafı kötü..birde tabela dikmişler ..farzedın adanaya gideceksiniz sizi tabaklar ve tuzla yonune yönlendirip oradan adanaya gitmezini istiyor halbukı sola dön desene pepsı fabrıka 35 km ...tuzla uzerınden gidecek olursanız..tahmını 30 veya 35 km uzatıyor..mantık dısı..yolu tarsus ve tabaklar ..tuzla arasını iyi yaparak ulaşımı tamamen bu yöne yaparak bana göre sankı yöre halkının adanaya degıl tasusa gitmesı hedeflenmiş..sanırım karayolları mersınde olunca böyle haınlıkler yapılıyor yıllardır böyle taraflı işler yapılıyor ..gerçekten enterasan...

Zekican has56
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 20:01

Kaan bey aynen halbuki Tarsustan gelirken Tabaklara girmeden yani Seyhan nehrini köprüyü geçmeden de Setten yol boyu Çöplü,kefeli, mürseloğlu istikametindende gelse dediğinize istinaden 30 km daha kısaltmış oluruz yolumuzu.Halbuki Set yolları bulvar yapılsa bu yola bağlantı yapılsa Nehrin her iki tarafından ulaşım imkanı sağlansa her iki tarafada ADANA yolu levhası dikilse kolay ulaşılır.Keşke beraber bu yolu arabayla gezseydik yerinde daha detaylı konuşurduk.Buranın yapılması için buralardaki halkla çoğu kezde görüştüm imza dahi topladım.Aracım yok belediye otobüsleriyle giderek gidilmeyen yerlerede otostopla gittim çok zor yahu keşke araba olsaydı da daha çok halkın ve kurumun sahip çıkması için mücadele edebilseydim.Sizinle güney mahallelerinin kalkınmasında hem fikiriz beraber duyarlılığımızı dile getirelim duyarlılığınıza ihtiyacı var Güney Adana halkının.

kaan0703
9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 23:05

bugun gene ordaydim..siddetli yagmur vardi..kopruden gecen biri adanaya gitmek istese vatandasi tabaklar tuzla karatas yonune sartlandiriyor..halbuki sola donse pepsi fabrika 35 km..adamlar karayollarina uyarsa pepsi fabrikaya herhalde 70 km sonra varirlar utanmasalar nigde uzerinden gosterecekler..bence fiyasko..

(+)

Zekican has56
9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 03:05

Yok usta köprüye varmadan Çöplü set üzerinden Seyhana gelinse yol 30 km sonra Akkapı mh gelinir.Tuzla kısmı uzak kalır.Ama birgün beraber gezelim bu yolları gerçekten buraların kalkınması bu yolların ulaşımın sağlanması için elimde büyük projeler var.Bu projeleri en kısa zamanda hayata geçirmeye çalışacam bunun olması için buralardaki halkla irtibata geçerim tüm muhtarları bu konuda bilgilendirecem yeterki burayı arabayla gezip görüp yerinde değerlendirmek bunu esirgemeyin inşallah Güney Adana hakettiği değeri kazanacak sizlerin desteğine ihtiyacı var.

Misafir b8e

8 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 00:12

bu tuzla tabaklardan arsa alanlar cogu ankara veyq baska illerde burdaki arsa sahipleri 35 senedir bekliyor buranin gelismesi icin secimlerde vaat cok ama is yok bunca zamandir onlarda bikti beklemekten sizler bu konulara bir el atsaniz biz uzaktayiz ne olacaksa olsun artik vatandas beklemekten bikti

Misafir 857

8 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 10:01

Belediyenin birşey yapacağıyok siz ankarada kültür turzm cevreve şehircilik baksnlıklarıyla diyaloğa girseniz daha iyi olabilir birde siz o arsaları alırken size ne vadedildide o alt yapısı olmayan yerlere okadar para verdiniz

Misafir 4a9

8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 13:48

bizi adanadan gelip arsalari sattilar sahilde imarli arsa satyoruz diye bizde aldik ilerisi icin bunca sene gecti birsey olmadibelediyede bir ilerleme yapmadi yerlerimizide ekiyorlar bes kurus para vermiyorlar yani tam bizi batirdilar hepsini allaha havele ediyoruz

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET