Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Burak Yılmaz.
13 yıl önce - Pts 14 Eyl 2009, 16:59

Neden boşa giden bir yatırım oldu kiralarmı yüksek yoksa ilgimi yok ?

Mahmut Göksu
13 yıl önce - Sal 15 Eyl 2009, 00:08

Alıntı:
Neden boşa giden bir yatırım oldu kiralarmı yüksek yoksa ilgimi yok ?

Hatalı bir yatırım oldu denebilir az ilerisinde Şirehanı varken kimse için cazip değil ve asıl önemli kısmı olan belediye buradan taşındı, belediye eski yerinde kalsaydı dolabilirdi dükkanlar ama cazibesi kalmadı bu bölgenin.

Ahmet Özbuluk

13 yıl önce - Sal 15 Eyl 2009, 00:11

Alıntı:
Hatalı bir yatırım oldu denebilir az ilerisinde Şirehanı varken kimse için cazip değil ve asıl önemli kısmı olan belediye buradan taşındı, belediye eski yerinde kalsaydı dolabilirdi dükkanlar ama cazibesi kalmadı bu bölgenin.

hani kusura bakma hep sana muhalefet oluyor gibi görünüyorum ama;

cazibesi kalmadığı dediğin yer çarşı inönü caddesi.. Belki kiralar pahalı olduğunda böyle ama merkezdeki hangi kapalı çarşıda iş yapılmaz ki?

Mahmut Göksu
13 yıl önce - Sal 15 Eyl 2009, 00:24

Alıntı:
cazibesi kalmadığı dediğin yer çarşı inönü caddesi.. Belki kiralar pahalı olduğunda böyle ama merkezdeki hangi kapalı çarşıda iş yapılmaz ki?

Yok Ahmet Bey asıl ben size muhalefet oluyorum.. Ama sonuçta Gaziantep için tartışıyoruz.
Benim şahsi fikrime göre

İnönü Caddesi Tilmen otele kadar çok kıymetli değerli fakat köprülü kavşaktan sonra o bölge biraz yapı değiştiriyoru. Özellikle Eski Gime ve katlı otopark arkası çok rağbet gören bir piyasa degil.
Ama yoksa dediğiniz gibi İnönü Caddesi yeniden kıymetlendi özellikle bankaların bunda payı çok.

Diğer bir yandan kapalı çarşının sol tarafı zaten Gaziler Caddesi ki gerçekten önemli bir yer ama çarşının yan kola uzanan kısımlar hep konfeksiyoncular gibi üretim yerleri bulunmakta yani daha oturmuş bir çarşı değil? çarşı eski adliyeden Bedesten'e kadar uzanıyor belki ara sokakların bazı dükkanları yogun kullanım içinde ama kalanlar sadece depo, üretim toptancı gibi kullanılmakta.

Yani şu an için çok bir çekici gelmiyor. ama umarım ilerde daha da canlanır.

Ahmet Özbuluk

13 yıl önce - Sal 15 Eyl 2009, 01:20

Bir bakıma haklısınız ama ama merdivenlerden çıkınca hemen karşınızda meşhur alaybey caddesi. Gaziler Caddesinin uzantısı yani. Oraya ne açılırsa açılsın iş yapar. Özellikle dikiş nakış işi bayanlara yönelik herşey iş yapar.

sayfa 2
ANA SAYFA -> GAZİANTEP