Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Alsancak Stadı
« önceki   123 ... 515253   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
sayfa 52
tarzanlar
2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 20:02

Alsancak herşeyimiz
Altay Başkanı Ekmekçioğlu, “İzmir’e yapılan 3 stat arasında en hızlı ilerleyen proje Alsancak Stadı oldu. Bu stat, camiamız için onlarca şampiyonluk kadar değerli. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi
Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca ruhsat problemi çözülen Alsancak Stadı'nın yapım sürecinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Yaklaşık yüzde 30'luk kısmı tamamlanan stadın şampiyonluklar kadar önemli olduğunu vurgulayan genç başkan, "Artık yuvamıza dönmek için gün saymaya başladık. İzmir'e yapılan 3 stat arasında en hızlı ilerleyen proje Alsancak" dedi. Ekmekçioğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Gençlik Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İzmir İl Müdürü Nüammer Uslu, İZVAK Başkanı Ali Erten'e teşekkür edip şöyle konuştu: "Bu stat projesine destek vermekten öte İzmir futbolunun kurtuluşuna vesile olmuştur. Mabedimizde yeni gurur tablolarını büyük taraftarımızla buluşacağımız gün için şimdiden sabırsısız"
İBO DÖNÜYOR
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta zirveyi kaptırdığı Gümüşhane'nin 2 puan altına inen 2. sıradaki Altay'da KSK derbisinin hazırlıkları sürerken, teknik patron İsmet Taşdemir sosyal medyadaki İbrahim Akın eleştirilerine cevap verdi. Altay'ın başarısı için takımdaki herkese ihtiyacı olduğunun altını bir kez daha çizen Taşdemir, "Hayatım boyunca hiç egolu olmadım.
Ben kimseye küsmem, kimseye de sırt dönemem.
İbrahim'in oyuna girdiği maçlarda daha verimli olduğunu gördük. Bu verilerden hareketle Bandırma maçında İbrahim'i 2. yarıda kullandık. Artık her şeye sünger çekip, şampiyonluğu Altay'a getirmenin peşinde olmalıyız" dedi. İbrahim Akın derbide 11'de sahada olacak.
HIRS BASTI
Altay'ın geçen sezon Antalya'daki 3. Lig Play-Off finalinde son penaltıyı gole çevirip İzmir ekibini 2. Lig'e taşıyan tecrübeli yıldız, bu yıl inişli çıkışlı grafik çizdi. Altay altyapısından yetişen İbrahim Akın, derbide 11'de sahada olacak. İbrahim, ilk derbi maçında da 11'de sahaya çıkmıştı.
Kaynak:Yeni Asır

tarzanlar
2 yıl önce - Sal 17 Nis 2018, 18:49

(+)

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
2 yıl önce - Cum 11 May 2018, 22:05

İzmir’de futbol tarihinin yazıldığı yer...
Aslı neyse yenisi de o...
Ama çok daha güzeli, konforlusu...

(+)

atigolar
7 ay önce - Pzr 26 Nis 2020, 22:04

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)