Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Alsancak Stadı
« önceki   12345 ... 515253   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
sayfa 4
çağdaşizm
12 yıl önce - Cum 26 Arl 2008, 22:42

Arşivden bir resim daha...

(+)

Pazar günü oynanacak olan GÖZTEPE-Ispartaspor maçında daha güzel kareler oluşacak o atmosferi de çekeceğim resimlerle sitemizde paylaşacağım.

Aksit Ozkural

12 yıl önce - Prş 01 Oca 2009, 04:55

Cocuklugumda sayisiz mac seyrettigim bu tarihi stadda neden duvar tarafindaki kale arkasina da bir tribun yapilmadigini hep merak edip durmusumdur. Bunun icin yer de musaittir.
Bir keresinde o duvarin ustune mahallece arkadaki agaclara tutunup tirmandigimizi hala hatirlarim. Alsancak'taki mahallemiz neredeyse komple Galatasaray'li ve Metin Oktay hayrani idi ( bir ben haric ). Izmirspor'lu Guven, kaleci Seyfi Talay, Altay'li Bayram Dinsel, Vos vos Aydogan, kedi kaleci Varol, Ayhan Elmastasoglu, Goztepe'li rahmetli Gursel, kaleci Ali Artuner, Buldozer Fevzi, Altinordu'lu kaleci Mumin, efsane baskan Candogan Sakaoglu ve inanilmaz Altinordu taraftari, Kafkaf'larin o muthis askla kulubune bagli taraftari......

Gecmis cok guzeldi....
Ve ozellikle Alsancak ruhuyla.

Bu atmosferden bir cocuk olarak her zaman cok etkilendigimi itiraf etmeliyim.

Ama yine de koklerime sadik kalip Genclerbirlikliligimden odun vermedim.
Ama hala yillarca basketbol oyuncusu olarak formasini giydigim Buyuk Altay'i sempati ile anarim.

kskdodo
12 yıl önce - Prş 01 Oca 2009, 19:09

bu stad artık izmir takımlarına yetmiyor hele hele o saha zemini adam gibi bakıma alınmadıktan sonra yetmeyi bırakın piknik yapmak için bile uygun değil.Gsim müdürlüğünün ya da şu an işletim hakkını elinde bulunduran Altay Spor Klübünün bir an önce ciddi önlemler alması gerekiyor.

hasan yılmazz
12 yıl önce - Pts 19 Oca 2009, 01:58

arkadaşlar bu stada küçük kale arkaları eklenemez mi? avni aker gibi...

Ömer3510

11 yıl önce - Sal 20 Oca 2009, 01:52

Alıntı:
arkadaşlar bu stada küçük kale arkaları eklenemez mi? avni aker gibi...

Pek sanmam.Zaten İzmirde seyirci potansiyeli maalesef yok.
Uzun yıllardır o stadı hiç full olarak görmedim.
İzmirliler futbol ile pek barışık değiller.Kapalının üstündeki Balkon tribünü hep boştur seyirci alınmaz açılmasına bile gerek yoktur, Balkonu dahi açmaya gerek yok iken gidipte Kale Arkası yapılırsa abes olur.
Artık stad artık miladını doldurdu ve çok şehrin içinde hapsoldu.
Altayspor kulübünün bu stadı yıkıp yerine iş merkezi yapma planı var.
Zamanla herşeyi göreceğiz.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 515253   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR