Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - İzmir Arası Trenle 4 Saate İndi
« önceki   1234 ... 575859   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
M.Ali Döngelci

9 yıl önce - Pzr 08 Şub 2009, 17:51
Denizli - izmir Demiryolu

Merhaba,
Ben yaptigim 2 Haftalik Türkiye Ziyareti esnasinda (25.01.09-07.02.09) bircok Gözlemlerim oldu.
Örnegin Denizli-Sarayköy Akraba Ziyaretinde Sarayköy Sanayisi Civarinda Yeni Demiryolu Ray ve Traversleri gördüm Yigin ile, bu gösteriyorki Sarayköy'de Ray ve Güzergah Calismasi yapilacak.
Ayrica Aydin istigahmetinde'de Sultanhisar Civarindada (Kavakli arasi)birkac Yerde Yiginla Ray ve Traversler gördüm.Anlasilirki daha buralardada Calismalar yapilacak.
Halbuki TCDD verdigi Bilgilendirmelerde Aydin-Ortaklar sonrasi sadece kalan en son Kisim Selcuk-izmir arasininda islah ve Yenilenme Bilgileri veriliyor.
Arkadaslarin verdigi Bilgilerin Dogru olmasini Umuyor, Hat ve Güzergahin biran önce acilip Calismasini Umut ediyorum.Ancak edindigim Gözlemler beni Sahsen Umutlandirmiyor ve Kanaatimce izmir-Denizli Hat'tinin Nisan veya Mayis Ayindan önce Acimiyacagini düsünüyorum.
Saygilarimla Almanyadan Selamlar,
M.Ali Döngelci

bgyolcu
9 yıl önce - Pzr 08 Şub 2009, 18:15

Eğer o kadar mesafe 2.5 saate inecekse ; T.C.D.D. nın yeni sloganı şöyle olmalıdır.

TEK RAKİBİM T.H.Y.

bakaydın
9 yıl önce - Pzr 08 Şub 2009, 23:28

yerel basında çıkan habere göre İstanbul-denizli seferleri 13 şubatta başlıyacakmış.

huseyin baydil

9 yıl önce - Pts 09 Şub 2009, 01:40

Çalışan görevlilerden aldığım bilgiye göre Aydın - İzmir arası bir iki haftaya açılıyor.
Denizli kısmının açılışı ise mayıs başlarını bulacakmış.
İnşallah bir an önce açılırda keyfin ve konforun tadını çıkarırız.

Kaptan-ıDeryaİbrahimPaşa

8 yıl önce - Sal 10 Mar 2009, 16:48

Arkadaşlar hat açıldı mı? fotoğraf ve bilgi bekliyoruz..

oğuz33

8 yıl önce - Sal 10 Mar 2009, 18:07

yok nerde açıldığı daha açılacağa da benzemiyor.

Furkan93

8 yıl önce - Cmt 14 Mar 2009, 01:01

13 martta açılacak dendi 13 mart geldi hala açıldığıyla ilgili bir bilgi yok

oğuz33

8 yıl önce - Cmt 14 Mar 2009, 10:55

13 mart tarihi hızlı trenin sefer vaktidir.onla karıştırmış olabilirsin.denizli'ye gelen yolcu treni şu an için yok.sadece yük trenleri geliyor.

Furkan93

8 yıl önce - Sal 17 Mar 2009, 20:57

Karıştırmadığmı biliyodum izmir aydın arası raybüs seferlere başlamış hayırlı olsun
http://www.gazeteyenigun.com.tr/icerik.asp?page=e ...;nID=54476

gökhan2012
8 yıl önce - Çrş 18 Mar 2009, 11:46

linki verilen gazetenin haberinde aydın - izmir arası 1 saat 40 dakika olarak verilmiş. sözkonusu mesafe için biraz fazla değil mi bu? belki eski süreye göre bir iyileşme vardır ama...
bilgi sahibi arkadaşlar eski ve yeni değerleri otoyol yolculuğu süresiyle beraber karşılaştırabilir mi?
aydın - izmir 1 saat 40 dakika ise denizli - izmir (aynı araçlarla) 2,5 saatte aşılmaz bu arada.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 575859   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege