Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Tarihi Büyükşehir Belediye Binası
« önceki   1234 ... 353637   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Hakan Aydın

11 yıl önce - Prş 09 Şub 2006, 20:03

Fotoğraf metinn isimli üyemize aittir. "Karışık fotoğraflar" başlığından ait olduğu yere taşınmıştır.

(+)

kemalsoylemez

11 yıl önce - Çrş 15 Şub 2006, 14:00

(+)

delidervis

11 yıl önce - Çrş 08 Mar 2006, 09:57

(+)

Geçen gün Belediye binasının resimlerini çekerken pencerelerin üstünde yahudilerin davud yıldızına benzer şekiller gördüm çok ilginç geldi buna benzer biçok şekil dahavar. belkide sadece bir benzerlik...

En son delidervis tarafından Çrş 08 Mar 2006, 23:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Alper Bozkurt

11 yıl önce - Çrş 08 Mar 2006, 12:40

Davut yıldızı çok kolay oluşabilen bir şekildir. Bu nedenle çoğu yerde çoğu çizimde görebilirsin.

Hatta ben bi zaman önce kullandığım modelleme programında koordinat sisteminden davut yıldızı çıkarttım.  

Programdaki Davut yıldızı

(+)

Aslında koordinat sistemi

(+)

Sonra düşündüm bu davut yıldızı
Ama aslında koordinat sistemi
Koordinat sistemini kim buldu
Descartes

O zaman

Aman Allahım DESCARTES ASLINDA DAVUTMUŞ  

euheuehue  

levent tezcanlı

11 yıl önce - Çrş 08 Mar 2006, 13:00

bıldıgım kadarı ıle davut yıldızının osmanlı mımarısınde tasıdıgı anlam farklı.. aynı sembol hatta haç fıgurlerı ulucamııde bıle var.. en kısa zamanda resımlerını cekerek buraya yuklerım..

selamlar,saygılar..

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ya hu hakan sana hızlı gonzales dıye bır lakapmı taksak yoksa en hızlı denetcı odulumu versek     abı bu ne suraat bu ne hafıza..  

benı bu kıs kıyamet gunu oralara gıdıp fotograf cekme derdınden kurtardıgın ıcın ayrıca tesekkurler  

pekı bu sekıllerın neden orada oldugu konusunda bır fıkrı olan varmı? anlamları nelerdır ? eger yeterlı cevap gelmezse ( verdıgın lınkte pek bı sey gozume carpmadı ) bu konu ıle cok ılgılı bır tanıdıgım var.. ondan bılgı edınıp sıteye yazarım  

selamlar,saygılar..

En son levent tezcanlı tarafından Çrş 08 Mar 2006, 13:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 353637   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA