Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
kleinkaiser

4 yıl önce - Pzr 06 May 2018, 02:09

Metrobüs için tuzladan öteye izin vermezler bence. Gebze kocaelinın sınırında çünkü.

mahmut11
4 yıl önce - Pzr 06 May 2018, 02:15

Tem üzerinden Ataşehir'de bir yere gitmeli.
Ama tem çok yoğun bir yer değil, bilmiyorum.

Cemoli D18
4 yıl önce - Cmt 14 Tem 2018, 09:42

Anadolu yakası metrobüs ağı hattı uzamalı.

lxtr
4 yıl önce - Cmt 14 Tem 2018, 09:56

Metro, banliyö varken uzamaz diye düşünüyorum.

Tevfik Metin Tanöven

4 yıl önce - Cmt 14 Tem 2018, 13:48

Bir arkadaşımız 2 ay önceki mesajında Metrobüsün Moda ya kadar uzamasını söylemiş ama bu arkadaş Moda ve Moda sokaklarının darlığından habersiz . Bir şey talep ederken şuraya uzatılsın demekle olmuyor bölgeyi ve yollarını da bilmeniz gerekir . Moda ya uzatılsın diyen arkadaş düşündüğü plan ve projelerini de açıklarsa iyi olur . Bir arkadaşımız da Gebze ye uzatılmasını talep etmiş . Gebze İstanbulun ilçesi değil neden uzatılsın . Daha İstanbulun ilçelerindeki ulaşım sorunu halledilmemişken Gebze de oturanlar böyle bir talebi nasıl düşünüyorlar . Gebzenin ulaşım sorunu İBB nin değil KBB nin sorunu .

Misafir 3b8

4 yıl önce - Cmt 14 Tem 2018, 21:34

gebze harem dolmuş hattı neden efsane olmuşsa ondan metrobüs gebze'ye kadar uzasın istemişlerdir?
sonuç olarak farklı şehirler olabilir olabilir çünkü insanlar işi gereği seyahat etmekte ;
bürokratik kafayı rafa kaldırıp milletimizin pratik zekalı çözümlerine odaklanmak gerek...

emre yelkenci
4 yıl önce - Cmt 14 Tem 2018, 21:38

Anadolu yakası için metrobüs sondurak yeterli..daha ne öteye gitmesi zaten dünya kadar metro hattı inşaa halinde….

pyongyang
3 yıl önce - Sal 09 Ekm 2018, 18:59

Söğütlüçeşme istasyonunda pankart asılmış Kadıköy ve Moda'ya metrobüs seferleri bbaşladı diye.

yusuf708
3 yıl önce - Çrş 10 Ekm 2018, 12:18

O dolmus seferleri muhtemelen. Kadıköy-Moda-Metrobüs diye. O pankartı ben de gördüm bugün.

sayfa 10
ANA SAYFA -> ULAŞIM