Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Haberler Duyurular
« önceki   123 ... 165166167168169   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 166
serkan33

1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 15:21

Şirin bir haber paylaşalım: İngiliz The Telegraph gazetesinde günün fotolarından biri Mersin Miyav Park'tan

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/10/31/pictur ...ey-mersin/

serkan33

1 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 15:40

Kars'tan Mersin'e 40 saatte ulaşacakmış tren, toplamda Azerbaycan'dan Mersin'e 80 saatte ulaşmış olacak yani ortalama 3 günde ulaşmış oluyor.

Alıntı:
Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattı'nın Azerbaycan'daki resmi açılışı sonrası yola çıkan tahıl yüklü ilk tren Kars'a ulaştı. Tren, buradan Mersin'e devam edecek.

Tren ile Kars'a gelen TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü Veysi Kurt, trenin Kazakistan'dan yola çıkıp Alat Limanı'ndan devam ederek Kars'a ulaştığını söyledi.

Kurt, şu bilgileri aktardı: "Azerbaycan'dan buraya yaklaşık 856 kilometreyi 40 saatte geldik. İnşallah bir aksaklık olmazsa Kars'tan Mersin'e kadar olan bin 258 kilometrelik mesafeyi de 40 saatte almayı planlıyoruz. Kazakistan'dan yola çıkan trenin toplamda yaklaşık 4.700 kilometrelik seferi inşallah Mersin'de son bulacak. 30 konteyner ile yola çıkmıştı"

https://tr.sputniknews.com/turkiye/20171103103086 ...tren-kars/

serkan33

1 ay önce - Cum 10 Ksm 2017, 18:54

Anamur Belediye Başkanı partisinden istifa etmiş

sercanmer
1 ay önce - Cum 10 Ksm 2017, 23:41

Muhtemelen İyi Parti'ye geçeceklerdir. Siyaset işte

Serkan Guzel
1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 12:24

İstifa ettiği iyi olmuş. Çünkü Belediye Başkanı, Anamur'da hiç bir zaman partisine yakışır şekilde hizmet etmedi.

Peki partisine yakışır şekilde hizmet etmediyse, hangi zihniyete yakışır şekilde hizmet etti. Tabiki amorf zihniyete yakışır şekilde hizmet etti.

Hele hele referandum zamanında, sıkı hayır kampanyası yürüterek, ev ev, kahvehane kahvehane dolaşmıştır. Başkan Türe, Anamur ilçesinden, yüzde 67.5( %67.5 ) hayır oyu çıkartarak, tarihin tozlu sayfalarına adını yazdırmıştır. Yakında da Fetücülerin partisinde yer alacağından şüphem yoktur. Aynı zamanda Tekalan'ın sağlam adamıdır.

Öyleki, Anamur Belediye Başkanının bazı söylemleri, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanını bile rahatsız etti. Ki, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı da fırsat buldukça, partisine alttan alttan çakmaya çalışan bir başkandır. Böyle alttan alttan çakmaya çalışan bir başkanı bile rahatsız ettiyse, Anamur'un varın halini siz düşünün...

Belediyenin çalışanları ise, 15 sene öncesi Türkiye'nin bürokrasinin çalışanları gibiler... Belediye'de bir iş, en az üç çalışanla yapılıyor. Hele hele bir emlak servisi var ki, evlere şenlik...

2015 yılı emlak vergisini ödememiş görünüyorum. Ödediğime dair makbuzu, dilekçe ekinde ibraz ettim. Tamam yanlışlık olmuş ama 10 TL haber verme ücreti alacağız dediler, mesele değil dedim, ödedim. Aradan 3 ay geçti. Borç için tekrar cep telefonuma bildiri geldi. Gittim, yine 2015 emlak vergisi ödenmemiş görünüyor. Bu defa biraz sertleştim haliyle... Dilekçe ekinde makbuz fotokopisini verdim ya, dedim. Ne zaman dilekçe verdin, falan filan bi ton zorluk çıkardılar. Yukarıda gelen-giden evrak kayıt servisinden dilekçemin giriş numarasını buldum. Buldum bulmasına da, bulsan ne olacak. Adamlar dilekçeyi bulamadıktan sonra... Sonra, bu defa işi sıkı tutarak, tahsilat servisine varıncaya kadar, borç kayıtlarını sildirdim. Tabi bir 10 TL daha haber verme ücreti ödedim.

En son Serkan Guzel tarafından Cmt 11 Ksm 2017, 13:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

UğurÖz
1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 12:38

Kimin yanında saf tuttuğunuzu o kadar karıştırmışsınız ki her fırsatta Devlet Bahçeli ve hükümet ile bir olan Burhanettin Kocamaz'ı bile düşman bellemişsin.

En son UğurÖz tarafından Cmt 11 Ksm 2017, 20:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Serkan Guzel
1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 12:50

MHP; tarihini, ülkesini, milletini, sevenlerin partisidir. Fetişist hain'ler MHP'de barınamaz, barınmamalı...

Misafir 9e5

1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 14:45

Hayatında 3 hilal e oy vermemiş bir kişinin saçma tespitler yapması ciddiye alınacak bir şey değil.

Oğulhan
1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 19:02

Anamur Belediye Başkanı İyi Parti’ye geçmiş.

Serkan Guzel
1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 19:56

E zaten Anamur Belediye Başkanının, Tekalan'ın adamı olduğunu önceki mesajımda belirtmiştim.

sayfa 166
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 165166167168169   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET