Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
Aydın ZENGİN

10 yıl önce - Sal 29 Eyl 2009, 04:48

Alıntı:
yukarıdaki mesajımda da tahmin ettiğim gibi Euro 2016 için 1 adet 40.000 kişilik stad lazım idi onun için Ankara düşünülmüş demekki bende böyle bekliyordum acaba 30.000 kişilik üç stadı hangi şehirlere yapacaklar

Biri kesinlikle İzmir ondan eminim, diğerleri Bursa ve Trabzon'dur... Eskişehir'e de bi stat yapılmalı güzel taraftarı var milli maçlarda şahane destek olurlar...

batuhan
10 yıl önce - Sal 29 Eyl 2009, 17:52

O 40.000 kişilik stat projesi nerenin bilmiyorum ancak İzmirde de Euro 2016 için bi 40 bin kişilk stat projesi var.

Sefa 06
7 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 13:39

Gerek hükümetin gerekse de Ankara Belediyesinin vaadleri arasında olmasına karşın yeni yapılacak 18 adet stadyum içerisine Ankara halen eklenmemiş gözüküyor.,Eklenme ihtimali olanlar içerisinde ise adı bile geçmiyor.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20751172.asp

Alıntı:
Bakanlık ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) arasında imzalanan ve imzalanma aşamasındaki protokollerle Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Batman, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kocaeli, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Sivas ve Trabzon'a yeni stadyum yapılacak. Son olarak, Nevşehir ve İzmir stadyumları için protokollerde imza aşamasına gelindi.

Bakanlığın yürüttüğü yatırım projeleri çerçevesinde Bursa, Konya ve Çorum'a yapılacak stadyumları belediyeler inşa edecek.

Arazi tespit çalışmalarının sonuçlanması halinde İzmir, UEFA kriterlerine uygun iki yeni stadyuma kavuşacak

06yasin92
7 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 14:10

bu stadın yapılmayacağı yapılsa bile uyduruk bir şey yapılacağı ortada bu stad konusunu tartışmaya bile gerek yok.

ediperdogan
7 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 14:29

Alıntı:
Arazi tespit çalışmalarının sonuçlanması halinde İzmir, UEFA kriterlerine uygun iki yeni stadyuma kavuşacak

Adamlar İzmir'e 2 tane yeni stad yapıyorlar. Ankara'da oylar çantada keklik olunca birşey yapmaya gerek görmüyorlar.

cihan1
7 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 14:45

Sayın Gençlik ve Spor bakanı Türkçe Olimpiyatları Ankara açılışında Tv'den canlı yayında Ankara'ya stadyum müjdesini ve kapasitesinin 40.000 olacağını söyledi. İnşallah hızlı bir şekilde devamı gelir.

Sefa 06
7 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 14:59

Alıntı:
Sayın Gençlik ve Spor bakanı Türkçe Olimpiyatları Ankara açılışında Tv'den canlı yayında Ankara'ya stadyum müjdesini ve kapasitesinin 40.000 olacağını söyledi. İnşallah hızlı bir şekilde devamı gelir.

Bu başlığın açıldığı haziran 2008 de de bu müjde verilmiş zaten ama 4 yıl geçmesine rağmen ortada halen bir proje bile yok.

mbilalk
7 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 19:57

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20751172.asp
Alıntı:
Gerek hükümetin gerekse de Ankara Belediyesinin vaadleri arasında olmasına karşın yeni yapılacak 18 adet stadyum içerisine Ankara halen eklenmemiş gözüküyor.,Eklenme ihtimali olanlar içerisinde ise adı bile geçmiyor.

Artık ne söylesem bilemiyorum durum gerçekten komik! Ülkenin başkentinde modern stad yokken hatayın,batmanın,çorumun ankaraya göre önceliği nedir biri de çıkıp söylesin. eminim daha uzun yıllar ankaralı futbolseverler maçları o döküntüde izleyecek, kimse de sesini çıkartmayacak ama ben yinede anlamıyorum devletin kendi eliyle yaptığı bu kadar yeni stad projesinin arasında neden ankaraya stad yapılmıyor ?

06yasin92
7 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 20:06

öncelikleri ne midir çünkü onlar ankara değil. hükümetin ankaraya garezi var. hükümet ankaraya hizmet getirdiği zaman günaha girceği yönünde batıl bir inanışa sahip.

Bugutay
7 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 20:32

Ankara stadı konusunda basına yansımayan bir şeyler var sanırım kurumlar arası çatışmalar olabilir stadyumun yeri konusunda.

sayfa 19
« önceki   123 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet