Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
serdar_35_35

7 yıl önce - Cmt 28 Nis 2012, 14:51

yazık olmuş izmirin tek ORİJİNAL boyalı sanosuydu eshotu kınıyorum

Berkcan 35
7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2012, 22:43

Şuan ki durumu çok iyi ama bu araca zaten önceden de orjinal boya yapılmış(ARKA TAMPONUN VE FARLARIN KAZA SONUCU DEĞİŞİP BOYANMASI) gibi.Keşke bakımı bittiğinde tekrar orjinal rengine boyasalardı.Hatta Merkez'e gidip orada orjinal jant kapağına kadar herşeyi yapabilirlerdi Sonra Personel Servisi olabilirdi ama nerdee eshot'ta nostalji'ye dönüş hevesi

Ekrem kara
7 yıl önce - Prş 05 Tem 2012, 15:10

Tarih olmuş bir fotoğraf artık...

169 Balçova-Halkapınar Metro
1994-615

(+)

actrtr88qt
7 yıl önce - Cmt 07 Tem 2012, 15:18

Aracımız şu anda 671 Narlıdere-Tınaztepe hattında çalışmaktadır. 30 dakika önce Şirinyer'de görülmüştür.

SERDAR OZAN
7 yıl önce - Pts 01 Ekm 2012, 23:24

Belki de Sanoslarla tanışmamız bu renklerle olduğundan orjinal renkleri Sanoslara sonradan boyandıkları renklerin hepsinden çok daha fazla yakışıyorlardı.

Keşke ESHOT Sanosları başka renklere boyamak yerine sonradan aldığı tüm otobüslerde bu boyama stilini uygulatsaydı. Böylece İzmir kendisine has özel ve de güzel bir belediye otobüs boyama stiline sahip olurdu.

Orkun A

7 yıl önce - Pts 01 Ekm 2012, 23:45

Amaç kesinlikle ek masraf, zaman sarfiyatı ve işten kaçmak. dikkat edilirse koca İzmir'de Volvo'lar dışında 3 renkli araç yok. O da 3 renk sayılmaz aslında normal tondaki maviye beyaz katılınca açık mavi elde edilebilir Kurumun genel olarak her kolundaki kalitesizliği boyalardan bakımlara kadar kendini belli ediyor. Her türlü iş "yaptık, oldu" şeklinde. Sanos'ların orjinal boyanması demek ülke genelindeki ulaşım filolarında Eshot'a bir fark katacaktır. Bu da daha "profesyonel" görünümlü bir Eshot'a gidecek yolun en basit örneği.

Araçların içinde motor kapakları bile herhangi bir sabitleyici gereçle sabitlenmemiş. Bir defasında sert bir çukurda yerinden fırladığına şahit oldum, ayağımla ittirip yerine koydum. Ek olarak dikkat ederseniz körüklü Sanos'ların %90'ının yamuk gittiğini görürsünüz. Yaş bir Yeşildere yolunda 60 km hızla giderken önündeki taksi aniden dursa aracın ve yolcusunun sonu sıkı bir frene bakıyor...

İlker ERDEM
7 yıl önce - Pts 19 Ksm 2012, 18:16

Alıntı:
Nasıl İstanbul'da otobüsler erguvan rengine boyandıysa,

Bir yanlışlığı gidermek istiyorum.İETT otobüsleri erguvana boyamadı.İstanbul Otobüs AŞ adında yeni bir şirket kuruldu,ve bazı hatlar özelleştirildi.
Saygılarımla...

Tacettin Şenel

5 yıl önce - Cmt 11 Ekm 2014, 23:09

Şöyle bir resimlerine baktım hatırlayınca duygulandım hüzünlendim 2 buçuk sene İzmir caddelerinde görev yaptık Nur içinde yat Kocaoğlan.......

Misafir 0a6

5 yıl önce - Cmt 11 Ekm 2014, 23:31

Tacettin açık adresini versene seni çok merak edenler var

Tacettin Şenel

5 yıl önce - Cmt 11 Ekm 2014, 23:58

Hayrola misafir Evime mi gelicen gel buyur her zaman kapım açık herkeze........

sayfa 9
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege