Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Ernyılmaz

9 yıl önce - Çrş 02 Arl 2009, 01:37

Sonuçta tanıtım var ve hoş olmayanların ne işi var !!!![/url]

sipahi
9 yıl önce - Çrş 02 Arl 2009, 01:43

08 Ağustos 2006 tarihli bir fotoğrafı argüman olarak kullanmak hiç hoş değil. Eskilerde önümüze geleni yüklüyorduk, çünkü yoktu. Yokluktan şeytan bile korkar. Simdi bol fotoğrafımız olunca doğal olarak seçiciyiz.

sedat karahallı
9 yıl önce - Çrş 02 Arl 2009, 01:54

O fotoğrafı polemik yaratmak ya da karalamak amaçlı koymadım. Tarihine falan da bakmadım. Meramımı ifade etmek için o fotoğrafı kullanmam gerekti ve kullandım. Bunda alınacak bir şey yok. Burada tartışıp doğruyu yakalamaya çalışıyoruz. Mesajıma 'bu mesajdaki bilgiler yanlış' diyen arkadaşa soruyorum: o mesajda hangi bilgi var ve yanlış. O mesajda bilgi yok, görüş var. El insaf diyorum. Görüş ile bilgi arasındaki farkı fark edemeyecek kişiye başka bir diyeceğim de olamaz zaten. Şu linç kültüründen uzaklaşsak iyi olacak..

Karani Eseroğlu
9 yıl önce - Çrş 02 Arl 2009, 01:57

Sayın Sedat Karahallı, muhatabım siz değildiniz.
Belki özelden yazmam gerekirdi ama siz şahsıma yönelik yazdığınız için genelden cevap verme gereği duyuyorum.
Ben diğital fotoğraf makinasıyla ilk defa 2006 nın ağustos başında tanıştım.
03.08.2006 da sitede ilk fotoğrafım yayınlandı.
http://wowturkey.com/forum/fotolistesi.php?u=3099 ...start=2555
06. ağustos 2006 da Beyşehir ve Yeşildağ'da wow Konya buluşması düzenledik.
Gösterdiğiniz o fotoğrafım 08.08.2006 tarihinde siteye yüklediğim 13.üncü fotoğrafımdır.
Bu bilgilere profilime girerek çok rahat ulaşabilirdiniz.
Bu yola başvurmayıp, 2765 tane fotoğrafımdan değil de dört yıl önce paylaştığım ilk fotoğraflarımdan yola çıkarak böyle bir yargıda bulunmanız kusura bakmayın ama, amacınızın üzüm yemek olmadığını düşündürdü bana.
İyi akşamlar..

sedat karahallı
9 yıl önce - Çrş 02 Arl 2009, 02:05

Israrla söylediklerimden yanlış sonuçlar çıkarılmaya çalışılıyor.
Buyrun durumu kendi fotoğrafımla anlatayım:

(+)

Bu fotoğraf, fotoğraflar üzerinde hiç bir oynama yapmadığım döneme ait. Siz Meramı iyi bilirsiniz. Meram böyle soluk, cansız, ruhsuz bir yer mi? İşte; fotoğrafta oynama yaparak mekanın gerçekte var olan güzelliğini ortaya çıkardığımızı anlatmaya çalışıyorum.
Umarım, kendi fotoğrafımla anlatınca meselenin özü kavranmıştır. Şahsınızı kırmak veya karalamak(sizin tabirinizle bağcıyı dövmek) gibi bir derdim yok yani. Sevgiyle..

Mustafa Kavlak

9 yıl önce - Sal 16 Şub 2010, 21:28

Bencede Kalitesiz fotoğraflarla site meşkul edilmemeli, elimize makinayı alıp hemen usta kesiliyoruz.
wowturkey artık sıradan bir site değil ona yakışır görüntüler ekleyelim, nacizhane birkaç örnek.

(+)

(+)

(+)

Necdet Cevahir
8 yıl önce - Prş 13 Oca 2011, 01:32

Değerli üyelerimizin siteye fotoğraf yüklenmesi hakkında küçük bir ayrıntıya dikkat etmelerini rica ediyorum..

Fotoğraf yükleme kutucuğunda çıkan kodları mesajınıza, aralarında bir satırlık boşluk kalacak şekilde yüklemeniz, mesajınızda o fotoğrafların daha güzel ve düzgün görünmesini sağlayacaktır..

İkiden fazla fotoğrafta bu ayrıntıya dikkat edilmeyip, bütün kodlar peşpeşe bir şekilde ve tek satırda yüklenirse, fotoğraflar birbirine yapışık, düzensiz ve iki fotoğraf arası kaymış vaziyette çıkıyor. Lütfen bu önemli ayrıntıya dikkat edelim..

muratdoktor

8 yıl önce - Pts 08 Ağu 2011, 09:14

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=26261& ...;start=150

Bu iki fotoğraf silinsin lütfen

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=26261& ...;start=140 BERKAYKUNT arkadaşımın Anamur diye yüklediği yer Alanya kalesi yanlış bilgilendirme yapıyor .

Ali Mert
5 yıl önce - Pzr 10 Ağu 2014, 12:48

Gerçekten sitede çok gereksiz fotolar görüyorum. Silinmeleri iyi oluyor ...

Mehmet BLC
3 hafta önce - Pzr 25 Ağu 2019, 11:07

Siteye fotoğraf yükleyen üyeler bu başlığı baştan itibaren tekrar okumalı.

Denetçiler de artık bu kuralları yeniden işler hale getirmeli.

Özel mesaj, sitede fotoğrafları kritik sayfası, fotoğrafın olduğu yerde uyarı kâr etmiyor.

"Bu ay en çok beğenilen fotoğraflar" başlığında 50 wow'ı geçen fotoğraf kalmadı, kaldıysa da bir kaç tane ya çıkıyor ya çıkmıyor.

SİTEDE ARTIK KALİTELİ FOTOĞRAF GÖRMEK İSTİYORUZ.

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET