Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Çiftlikköy
« önceki   123 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
FarukAcar22

3 yıl önce - Pts 23 Hzr 2014, 16:59

Bu fotoğraf Ankara Çukurambar gelişirken çekilen fotolarla çok benzer. İnşallah geleceği de o şekilde olur.

(+)

serkan33

3 yıl önce - Cmt 06 Arl 2014, 23:09

Çiftlikköy'deki yeni yapılardan birisi

(+)

Emir ERTEN

2 yıl önce - Pzr 02 Ağu 2015, 12:55

Çok değil bundan 10 sene önce Çiftlikköy adeta bir köydü. Etrafında bina bulmak zordu. Günümüzde ise çok mamur bir yer haline geldi. Bir 10 yıl sonra ne olur bilemem. Yeni inşaatlar gün geçtikçe yükseliyor.

Misafir 082

2 yıl önce - Pts 03 Ağu 2015, 02:09

ÇİFTLİKKÖY DE İKAMET EDİYORUM BU BÖLGEDE NE BİR SAĞLIK OCAĞI NE BİR CAMİ NE OKUL HİÇ BİŞEY YOK O KADAR SİTE YAPILIYOR AĞAÇLANDIRMA PARK ZAYIF BELEDİYE ANCA YOL KAZIP YAMA YAPIYOR BAŞKA BİR İCRAATİ YOK...BEN BELEDİYENİN YERİNDE OLSAM HER MUTAHİTE ARKAŞ SEN KAÇ DAİRELİK SİTE YAPIYORSUN 100 MİSAL ARKADAS SANA BU İZNİ VERİYORUM FAKAT ŞU BÖLGEDE 100 ADET AĞAÇ DİKECEKSİN DERİM AMA BELEDİYENİN UMRUNDA DEĞİL OLANI DE KESTİRİYORLAR HELE BİR YENİ STAD AÇILSIN İMARA SEN GÖR ORALARI YAZIK MEMELEKET ELDEN GİDİYOR ÇOK YAZIK HEEE BUARADA ZATEN SURİYELİLER MEMLEKETİN NİMETLERİNDEN BİZDEN DAHA FAZLA KULLANIYORLAR MEZİTLİ VİRANŞEHİR SAHİLİ İÇLER ACISI SURİYE PLAKADAN GEÇİLMİYOR...ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...

hasanpozan
2 yıl önce - Pts 03 Ağu 2015, 08:40

çiftlikköyde Mersinin en büyük 600 yataklı Tıp fakültesi hastanesi var !!!
Üniversite sosyal tesisleri var halkında kullanabilecegi !!!
çok modern yurt cafeleri var !!!
camii de var !!!
galiba iyi gezmediniz Çiftlikköyü ?

...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler