Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Çiftlikköy
« önceki   123 ... 495051525354   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 50
Emir ERTEN

2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:34

Tabi mahallenin kıyısında köşesinde bu tür hayvanlar görülebilir. Bunu sanki her an her köşe başından bir koyun, keçi sürüsü çıkıyor gibi yansıtmamak gerekir. Sonuçta mahallenin kuzeyinde hayvancılıkla geçinen bir azınlık var. Geleneklere bağlı bu azınlık, çayır çimen neredeyse oraya götürüyorlar hayvanları. Bunda boş alanları değerlendirmeyen belediyenin ihmali var bana göre.

serkan33

2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:42

Naçizane kendi görüşümü paylaşayım, amacımız şehrimizi güzel tanıtmaksa bu tarz konularda daha dikkatli olmalıyız. Örneğin bu başlıkta paylaşılan şu koyun fotolarını bu tarz fotoğraf başlıklarında değil de “Mersin’de halka hizmeti aksattığı düşünülen alt-üstyapı ve tanıtım sorunları” başlığında paylaşmamız çok daha mantıklı ve doğru olur.

conquest014
2 hafta önce - Pzr 04 Şub 2018, 23:35

Alıntı:

Pembe tablo çizmek istemiyosan Tarsus un iyi yerlerini çekip de Mersin merkezde koyun fotosu paylaşma. Tarsusta ben sana çok koyun keçi davar manda bulurun çekecek

Tarsusta da olabilir var da,tarsusu savunduğum filan yok zaten.Çiftlikköyde yaşanan bir problemin burda paylaşılması da normal bence,bundan sonra sen iyi şeyleri paylaşırsın ben kötüleri, misafir,yorum yapacak zamanın varsa üye ol bir zahmet.

Oğulhan
2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 16:27

(+)

Oğulhan
2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 17:56

(+)

sayfa 50
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 495051525354   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler