Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Çiftlikköy
« önceki   123 ... 484950 ... 666768   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 49
Oğulhan
8 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 16:45

(+)

(+)

conquest014
8 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:10

Alıntı:

İyi şeylerin fotosunu çekmeye tenezzül etmeyenler 40yılda 1 koyun görünce fotosunu çekip yükler olmuş. Mersinliyim diyorsanız bu fotoyu tanıtım sitesine değil belediyeye atardınız. Ama amacınız farklı. Bir gün olsun şu mahalleyle ilgili bir foto koymamışsınız bakıyorum da koyun görünce foto çekmek aklınıza gelmiş kardeş.

Son 2 aydır devamlı görüyoruz,ben sorun olduğun zaman muhtarla paylaşıyorum zaten.Art niyet arayacak bir durum yok bence, pembe tablo çizerek kendimizi kandırmaya da gerek yok.

Emir ERTEN

8 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:19

Şehrin ortasında bu koyunların ne işi var? Resmen skandal. Trafikte olanların da paniğe kapılmasına neden olabilirler. Acaba ehli hayvan çıkabilir tabelası katılabilir mi bu civara? 15 yıl öncesinin çiftlikköyünü çağrıştıran görüntüler.

Misafir 4a1

8 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:24

Pembe tablo çizmek istemiyosan Tarsus un iyi yerlerini çekip de Mersin merkezde koyun fotosu paylaşma. Tarsusta ben sana çok koyun keçi davar manda bulurun çekecek

UğurÖz
8 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:28

Vejeteryanlar eksi yağdırmış

Bence alınmayın ama Mersin başlıklarında eleştirilerimizi fotoğraf ile değil yazılı olarak yapalım.

Ataması çıkan memur Mersin 'e taşınacağında araştıracak bu sayfa çıkacak. Burada koyun paylaşırsak semtin gelişmesine katkı saglayamayiz.

sayfa 49
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 484950 ... 666768   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler