Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Çiftlikköy
« önceki   1234 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir 082

2 yıl önce - Sal 04 Ağu 2015, 01:19

sayın hasanpozan bey aynı şeylerden bahsetmiyoruz sanırsam cami dediğiniz köyün içersinde var kipa ile üniversite arasına bir tane daha lazım çünkü boranlar fiat servisinin arkasındaki cami yetmiyor çünkü aşırı derecede yapılaşma var köy deki cami sadece köydeki vatandaşa yetiyor cafeler deseniz başka şehirleri görmediyseniz hiç bence üniversitede tesis var cafe var demeyiniz insanların cafeye ailecek gitme şansı yok insanlar çay bahçelerine(belediyenin olacak mutlaka fiyatları uygun olacak) çocukların oyun oynayacağı kucuk parklara ihtiyacı var bırakın parkı ağaç dikilmiyor nerdeyse bu bölgede acil durumlarda sağlık ocağına ihitiyacı var cocugumu alıp universite de ne işim var yürüme mesafesinden bahsediyorum Çiftlikköy de en yakın ilk okul köyün içerisinde ikinci çevre yolunun altındaki Mezitli ilköğretim mezitliye bağlı ilkokul ortaokul liseye ihtiyaç var...sizin memleket neresi bilmiyorum ama ben 40 senedir mersinde yaşıyorum ve 28 senedir Çiftlikköy de ikamet ediyorum daha üniversite yolu portakal ağaçlarıyla doluyken elle sayılacak kadar apartman ve site varken bu bölgede ikamet ediyorum bence sizde çevrenize bakın bu eksiklikleri fark edeceksiniz...

Emir ERTEN

1 yıl önce - Pts 25 Oca 2016, 21:20

Çiftlikköy'deki şehirleşme

(+)

Novita kuleleri

(+)

Emir ERTEN

1 yıl önce - Sal 26 Oca 2016, 21:43

Çiftlikköy'deki yeni apartmanlar çok gösterişli.

(+)

(+)

Misafir 844

1 yıl önce - Çrş 27 Oca 2016, 14:31

Misafir 082 fikirlerine sonuna kadar katılıyorum

Emir ERTEN

1 yıl önce - Prş 28 Oca 2016, 01:46

Çiftlikköy'den enstanteneler

(+)

(+)

(+)

sayfa 3