Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Kılıçarslan Mahallesi

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Venhar Vural

10 yıl önce - Cmt 14 Hzr 2008, 12:13
Kılıçarslan Mahallesi

KILIÇARSLAN MAHALLESİ.

Kayseri' nin modern şehircilik anlayışı ile planlı olarak yapılmış ilk mahallelerinden biridir. Cadde ve kaldırım aralarında cep parklar mevcuttur. Okul, cami ve parkları planlı ve gösterişlidir. Muhtarlık binası gösterişi ile bulunduğu parka ayrı bir güzellik katmıştır.

KILIÇARSLAN MAHALLESİ MUHTARLIK BİNASI

(+)

(+)

İhya Vural

9 yıl önce - Pts 18 Ağu 2008, 19:39
Kılıçarslan Mahallesi

KILIÇARSLAN MAHALLESİ
1980 yılı başlarına kadar Kayseri' nin planlı olarak yapılmış en güzel mahallelerinden olan Kılıçarslan Mahallesi' nde evler genellikle bahçeli, tek kat ve beş katı geçmeyen apartmanlardan oluşurdu. Bugünlerde Kılıçarslan Mahallesi hızlı bir değişime uğruyor. Beş katlı apartmanların yerine gökdelen tabiri kullanabileceğimiz yükseklikte yeni apartmanlar inşa ediliyor. Bunlara örnek teşkil edecek yeni yapıların bugün çekmiş olduğum fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedim.

(+)

(+)

Kılıçaslan Mahallesi Muhtarının hizmet verdiği moder muhtarlık binası.

(+)

Kılıçaslan Mahallesi' nde yaşayan insanların hepsinin kamu hizmeti alacağı zaman muhatap olduğu kişi tabiki muhtar. Tanımayanları tanıştırmak istedim.
Kılıçaslan Mahallesi Muhtarı Sayın,Abdullah Yiğit.

(+)

Kamunun kutsal hizmetlerinden birisi olan Postacılık. Acı, tatlı ve önemli davetiyelerin haberini onların ellerinden almayanınız varmı ?. Kılıçarslan Mahallesi' nde posta dağıtımı yapan Ali Karaman' ın muhtarla yardımlaşmasına şahit oldum. Ali Karaman dağıtımı bitirmiş, ancak önemli olan birkaç evrakı sahipleri evlerinde olmadığı için ulaştıramamış. Sahiplerinin eline biran önce geçmesi gereken bu evrakların sahiplerine ulaşması için Muhtar ve Postacı dayanışması beni mutlu etti. Onların fotoğrafları ile birlikte bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim.

(+)

En son İhya Vural tarafından Pts 18 Ağu 2008, 19:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mahmut Özkurt

8 yıl önce - Pzr 27 Eyl 2009, 02:00

Kılıçaslan mahallesine en uygun apartman Kılıçaslan apartmanı olur herhalde

(+)

onurnazliaka
4 yıl önce - Pzr 02 Mar 2014, 05:03
Forum'dan

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ