Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Muğla - Fethiye - Katrancı Koyu
123 ... 202122   sonraki »
Ana Sayfa -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ata
10 yıl önce - Prş 04 Mar 2004, 14:38
Muğla - Fethiye - Katrancı Koyu

her yaz çadır kurduğumuz yer çok ilgin kamp yeri hemen hemen çadır kuran herkes 20 25 senedir gelen insanlar 400- 500 çadır oluyor bir nevi site gibi olmuş...inanılmaz bir dayanışma ve yardımlaşma var türkiyenin hemen heryerinden insalar arasında.günlük çadır alanı kirası elektrik dahil 8 milyonlıra fethiyeye 15 dk çadır hayatını sevenlere tavsiye ederim bu bayram gidip orayı bomboş görmekte çok güzel kocaman bir orman.değişik koydan çekilmiş fotolarıda koyarım.
yukarıdan görünüş

(+)

Misafir 014

10 yıl önce - Prş 04 Mar 2004, 21:30

izmir antalya arasinda giderken bende yolda farkedip cekmistim..yaklasik olarak ayni yerden sanirim..ama koyun adini bilmiyordum..

(+)

Yuzbasi Volkan Yuksel

10 yıl önce - Prş 04 Mar 2004, 21:38

Hosgeldin Murattea. Ikinize de tesekkur guzel resimler icin.

Alper

10 yıl önce - Prş 04 Mar 2004, 21:48

Gercekten neredeyse Ata ile ayni resmi cekmissiniz, ikinizede tebrikler

En son Alper tarafından Çrş 09 Hzr 2004, 18:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ata
10 yıl önce - Cum 05 Mar 2004, 13:29

gerçekten aynı yerden çekmişiz ama zaten araba ile yol kenarında durabileceğiniz tek yer bu tepe bu arada katrancı koyunun iç tarafı yaz sezonunda bu boş görünen alanlar silme çadır oluyor.geçtiğimiz kasım çektim bu fotoları ve yan koyda denize girip rakı içtik gözünü seveyim fethiyenin...teşekkür için sağol volkan görevimiz

(+)

(+)

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> MUĞLA