Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Çanakkale - Bozcaada
123 ... 858687   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
-ALPER-

14 yıl önce - Çrş 03 Mar 2004, 23:02
Çanakkale - Bozcaada

Bu resimler Canakkale Bozcaada'ya ait. Pek kaliteli cekimler yok ama burada baska Bozcaada'ya ait resim yok diye koydum.

(+)

(+)

sercan saros
13 yıl önce - Prş 25 Ağu 2005, 23:56

Bozcaada gerçekten çok güzel bir tatil beldesi Umarım resimler hoşunuza gider.

(+)

(+)

(+)

sercan saros
13 yıl önce - Cum 26 Ağu 2005, 17:48

Aşağıdaki resimleri yükleyip yüklememekte kararsız kaldım.Gereksiz görülürse silinsin diye ayrı mesajla yükledim.Takdir sizin

(+)

(+)

(+)

[ Bir fotoğraf silindi.- didem_ - Sal 05 Eyl 2006, 09:38 ]

alimemo
13 yıl önce - Sal 04 Ekm 2005, 02:06

Of, 7 saatlik yol beni yordu. Yunatçı ailesini ve şaraphanelerini ziyaret etmek için 24 saatliğine Bozcaada'ya gitmiştim. Pazar sabahı yola çıktım, bugün (pazartesi) geceyarısına doğru eve döndüm. Şimdi evden yazıyorum. Çok hoş bir 24 saat geçirdim orada. Hem Çamlıbağ Şaraplarını üreten Yunatçı şaraphanesinin çalışanları, hem de kaldığım Kale Pansiyonun sıcak kanlı sahipleri çok hoş vakit geçirmemi sağladılar.

İstanbul'dan daha yola yeni çıkmıştım ki, fotoğraf makinemi almadığımı fark ettim. "Neyse, nasıl olsa yağmurdan dolayı fazla bir şey kaçırmam" dedim kendime. Hakikaten de Eceabat'a kadar güneş falan görmedim, yıldırımlar filmin baş oyuncularıydı. Sonra Bozcaada'da bulutlar dağıldı, güneş çıktı, benim de kendime söylediğim teselli sözleri yerini dövünmeye bıraktı. Bir wowturkey denetçisi olacağım güya! Bozcaada'nın bu güzelim sonbahar gününü dijital dünyaya aktarma şansını kaçırdığım için kendime çok kızdım. Adada dolanırken rast geldiğim Kale Pansiyon önce dikkatimi sahiplerinin sıcaklığıyla, sonra da müthiş manzarasıyla celbetti. Bugün öğlen cüretkârlık yapıp dijital fotoğraf makinelerinin olup olmadığını sordum. Varmış. Fotoğraf çekmem ve sonra da fotoğrafları yakındaki internet kafeden kendime yollamam için bana makineyi ödünç verdiler! Ne kadar güven dolu insanlar... Onlar sayesinde aşağıdaki bu fotoğrafı sizlere sunabiliyorum.

(+)

Ek: Fotoğraf makinesinin markası Arçelik idi. Demek Türk malı makineler de renkleri canlı olan fotoğraflar çekebiliyormuş.

ek2: Fotoğrafla biraz daha oynadım, yeniden yükledim.

En son alimemo tarafından Pzr 18 Hzr 2006, 19:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

oktay arman
12 yıl önce - Pts 05 Arl 2005, 22:01
bozcaada

Burada bir sahifede yer alan ada ve adaya dair yazılarınızı okudum.Resimlerinize baktım.1993 yılından beri Mart-Ekim ayları arasında bulunurum orada.Rüzgar'ın kol gezdiği bir yer orası...12 yılda robensonvari başlayan yaşamım hala sürmekte...Adım adım yaptığım her işi fotoğrafladım.İleride sizlerle birikmiş anı ve fotoğraflarımı paylaşmak dileğiyle...  

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 858687   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler