Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
ünsal_91

10 yıl önce - Cum 09 Tem 2010, 18:28

Keçiören Belediyesi'nin bu su sevdasını ve merakanı bi türlü çözemedim ben
Her taraf şelale,akvaryum,su bahçeleri,suyun geçtiği parklar falan
Neden bu kadar çok suya önem veriyorlar acaba ?
Oraya sular bedava geliyor herhalde belkide bol geliyor böyle güzellikler yapıyorlar

koraay
10 yıl önce - Cum 09 Tem 2010, 19:45

Alıntı:
Ben yakın bır zamanda gittim ..Cok buyuk bır yer degıl ama gezıp gorlebılcek guzel bır akvaryum olmus...Gırıs 1 ytl fıyatıda cok uygun...
deniz canlıları fln nasıl acaba buyukluk,tur çeşit ilgi çekicimi ???

En son koraay tarafından Cum 09 Tem 2010, 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

İ.Hakkı Erdoğan
10 yıl önce - Cum 09 Tem 2010, 20:03

Tam olarak yeri neresi oluyor, yarın Keçiören taraflarında olacağım gitmişken uğrayım.

murat967

10 yıl önce - Cum 09 Tem 2010, 20:41

Keçiören'e girişte yol sağa sapar.İlerideki üst geçide gelmeden ilk sağa sapın sonra sağ yine sağ yapınca önünüze çıkar.Ben çok beğendim.Küçük ama çok zengin canlı çeşitleri var.Bir de sualtı tüneli yapmışlar ellerinden geldiğince.AVM başkenti Ankara'mızda farklı bir seçenek.
Vatos, köpekbalığı ve Mersin balığı'da var.Hatta timsah bile var.

koraay
10 yıl önce - Cum 09 Tem 2010, 22:06

buranın tanıtımındada çok eksiklikler var bura bi avm bünyesinde olsa heryerde bağıra bağıra tanıtılırdı(panoradaki amatör bişi olmasına rağmen gayet biliniyor)bu tarz şeyleri mağdem tv lerde tanıtamıyolar bağri bisiklet turnuvası olsun yada akvaryum hiç olmassa bilboardlarla tanıtamazlarmı???wow da takılmasam akvaryumdan benimde haberim olmayacaktı kaldıki ankaranın sağlam bi kesiminin halen haberi yoktur..

sayfa 3
« önceki   1234 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA