Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Sizce Metrobüs D100 trafiğini yüzde kaç azalttı?
%1 16.5%  16.5%  [14]
%5 14.1%  14.1%  [12]
%10 8.2%  8.2%  [7]
%15 16.5%  16.5%  [14]
%25 29.4%  29.4%  [25]
%100 15.3%  15.3%  [13]
Toplam Oy : 85

ahteb
13 yıl önce - Cum 20 Şub 2009, 12:55

Metrobüs anadolu yakası daha açılmadan benim güzergahı rahatlattı.
Bağlarbaşı-Esentepe arasını özel aracımla 40-45 dak. da katederken,3-4 gündür aynı saat çıkışıyla 20 dak.da ulaşıyorum

Murat Caner
13 yıl önce - Cum 20 Şub 2009, 13:37

Alıntı:
o linkteki fotoğrafların tarih ve saati belirtilmemiş. Şu anda o yoğunlukta fotoğraf çekilebilir. Uygun zamanda fotoğraflarla istenilen durum yansıtılabilir. Bu etik değildir. Biz anlık değil genel rahatlamadan bahsediyoruz. Şimdi ben E-5'in herhangi bir nedenle tamamen sıkıştığı bir anda fotoğraf çekip eklesem ve metrobüsün hiç faydası olmamıştır desem bu ne kadar doğru olmazsa o fotoğraflara bakıp çok faydası olmuştur demekte o kadar yanlış.

Zaten sormaca açmamızın nedeni de bu. Sizin düşüncelerinizi öğrenmek. Ama tarafsızca. Ben iktidar yanlısı değilim. Asla olmam. Ama ana muhalefet yanlısı da değilim. Onun yanlısı öldürseniz olmam. Siz de bu yönde yanıt verin.

İstanbul'a gidip geldiğim zaman görüyorum ki kavşaklar daha akıcı ve düzenli. Bu da bir düzelmenin olduğuna dalalet.

Gökçe

13 yıl önce - Cum 20 Şub 2009, 14:11

Bence en büyük faydası artık trafikte olmayan minibüsler çünkü çok ciddi anlamda sıkışmaya ve karmaşaya neden oluyorlardı, yoksa araç sayısında farkeden bişey yok, farkettiyse bile çok cüzzi farketmiştir. Araç sayısı ancak P+R'lar büyük oranda hayata geçince azalacak.

Bunun dışında Metrobüs'ün tam etkisini Söğütlüçeşmeye ulaşınca ve Maslak metrosu tam kapasite çalışmaya başlayınca görücez.

İSMAİL ÇELİK

13 yıl önce - Cum 20 Şub 2009, 15:22

Alıntı:
İstanbul'a gidip geldiğim zaman görüyorum ki kavşaklar daha akıcı ve düzenli. Bu da bir düzelmenin olduğuna dalalet
.

Demekki gören gözler ile bakmak gerekiyor.Gözlerin açık olması anlam ifade etmiyor açık olacak gözle beraber kalp ve akılda.

mehmetkut
13 yıl önce - Cum 20 Şub 2009, 17:15

En basit olay kısıklı altunizade metrobüs sayesinde yapılan düzenlemelerle
artık çok az tıkanıyor. Eskisine oranlar %70 bi rahatlama var.

Selcuklular
13 yıl önce - Cum 20 Şub 2009, 17:42

Alıntı:
o linkteki fotoğrafların tarih ve saati belirtilmemiş. Şu anda o yoğunlukta fotoğraf çekilebilir. Uygun zamanda fotoğraflarla istenilen durum yansıtılabilir. Bu etik değildir. Biz anlık değil genel rahatlamadan bahsediyoruz. Şimdi ben E-5'in herhangi bir nedenle tamamen sıkıştığı bir anda fotoğraf çekip eklesem ve metrobüsün hiç faydası olmamıştır desem bu ne kadar doğru olmazsa o fotoğraflara bakıp çok faydası olmuştur demekte o kadar yanlış.

Neye göre bakıcaz ya resmen kesmekeş heryer minübüs dolu, otobüsler aralara dalmaya çalışıyor bundan net bir fotoğraf olabilir mi, olamaz çünkü zaten bu hatta şu an an minibüs falan çalışmıyor, çağdaşlık budur.

Bu fotoğrafla aynı keşmekeşte fotoğraf çekin koyun da görelim, mesela şu an bakıyorum ben heryer akıcı bu hat üzerinde.

Akşam 5-6 gibi bakalım bugün hem de cuma.

sayfa 3
ANA SAYFA -> ULAŞIM