Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Asansör, Dario Moreno sokağı ve İzmir Manzarası
« önceki   123 ... 575859   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Mehmet YASA

13 yıl önce - Cum 05 Mar 2004, 13:02

Buldum abi Panoroma Maker'ı..Bide böyle bakın.Daha iyi galiba

(+)

DenizD
13 yıl önce - Cum 05 Mar 2004, 16:07

Yuzbasi Volkan Yuksel

13 yıl önce - Cum 05 Mar 2004, 17:59

Alıntı:
Sağol Volkan
Çok güzel bir program.İşi baya kolaylaştırıyor.Sayende, sen söylemesen belki öğrenemiyecektim.İşime çok yarıyacak...Hatta Asansörden İzmir manzarası fotosunu düzelttim ve de Gölcük Panoromasını.Gir bak istersen..ufak tefek bozulmalar oluyor ama onu da düzeltmeyi öğrenirim yarın öbür gün

Mehmet artik hicbir kuvvet durduramaz seni. Ne yazik ki artik tek kare resim cekemeyeceksin, tek kare resim cektigin yerlere tekrar gitmen gerektigini hissedeceksin, gece gunduz cektigin resimleri birlestirmekle ugrasacaksin, en az 256Mb CF a ihtiyacin oldugunu dusuneceksin. Basin belada anliyacagin

Bu arada en cok dikkat etmen gereken mesele varsa bayan arkadasin/nisanlin onu bu yuzden ihmal etme. Sana "ya kameran ya ben" diyebilir. Tecrube konusuyor.

Hadi kolay gelsin. yolun acik, pilin dolu, hafizanda bol yer olsun. Sana yardimci olabildigime sevindim. makinasinda Panorama ozelligi olupda kullanmayan diger arkadaslar da durumun farkina varirlar umarim.

Ha birde sunu soyleyeyim,

bence bir resim bin kelimeye bedelse, bir panorama bin fotografa bedeldir.

Volkan Yuksel

Mehmet YASA

13 yıl önce - Cum 05 Mar 2004, 18:31

Valla ne diyeyim, iyimi oldu kötümü oldu bilmem ama durum ciddi galiba. Bundan sonra bol bol panoramik çekicem ve alışkanlık olacak gibi görünüyor.Darısı tüm fotoğraf çekmeyi seven arkadaşların başına...I LOVE PANORAMIC

Yuzbasi Volkan Yuksel

13 yıl önce - Cum 05 Mar 2004, 23:28

Mehmet,

Panoramamaker da manual ayarlama yapabiliyorsun resimleri. Ozellikle deniz gol gibi panoramalarda su hep dalgali oldugu icin degisken ve bu yuzden program resimlerin ayarlanmasini karistirabiliyor. Manual duzeltmenin yolunu bulamazsan haber ver yardimci olayim. Bol sans

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 575859   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR