Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Asansör, Dario Moreno sokağı ve İzmir Manzarası
123 ... 575859   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Mehmet YASA

13 yıl önce - Pts 01 Mar 2004, 19:08
Asansör, Dario Moreno sokağı ve İzmir Manzarası

Avustralyalı Mimar arkadışım Gary ile beraber bu yaz Asansörde oturduk İzmir'i seyreyledik.(sağdaki arkadaş Gary).

(+)

vede otururken çiziverdi asansörü benim için:

(+)

En son Mehmet YASA tarafından Çrş 18 May 2005, 17:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Yuzbasi Volkan Yuksel

13 yıl önce - Çrş 03 Mar 2004, 17:53

Arkadasin Gary'i Asansore goturdugune iyi etmissin Mehmet. Yalniz sana acilen digital kamera lazim gibime geliyor.

(+)

(+)

Volkan Yuksel

Okhan
13 yıl önce - Çrş 03 Mar 2004, 17:57

Cok güzel olur asansörden günesin batisini seyretmek. Bu yaz gittigimde, fotografllar gelecek (ölme esegim ölme).

Mehmet YASA

13 yıl önce - Çrş 03 Mar 2004, 18:05

Dijital kamerayla çekmiştim zaten Volkan o fotoları.Photoshopta birleştirmiştim , biraz kötü olmuş galiba.idare edin artık.Daha sonra daha iyilerini yollarım...

(+)

(+)

Yuzbasi Volkan Yuksel

13 yıl önce - Çrş 03 Mar 2004, 18:32

Mehmet,

Dijital kameralarin cogunun (Nikon-Panorama maker v3.1 ve Canon-Photostich v3.1) kendi panorama programlari var resimleri birlestirmek icin. Eger senin kameran la gelmedi ise Canon veya Nikon kamerasi olan bir arkadasin varsa sor derim. Cunku programlar resimleri sadece yan yana birlestirme otesinde epeyce is yapiyor. Bunlarin en basinda geometrik lens deformasyonu ve pozlandirma eslemeleri.

Tabi resimleri cekerken dijital kamerayi auto modundan cikarip, her karenin ayni pozlandirilmasini saglamanda da fayda var.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 575859   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR