Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Erkut A.
12 yıl önce - Çrş 11 Tem 2007, 22:12

son zamanlarda öyle bir proje vardi diye duydum? su anki asama ne durumda bilgisi olan varmi?

Recep Özer
12 yıl önce - Prş 12 Tem 2007, 14:16

Arkadaşlar Anadolu Otogarı'nın hikayesini en güzel sitedeki arkadaşlar variyor. Önce okudum Ataşehir'e yapılıyormuş, sonra proje Ümraniye-Kartal arasına daha sonra Sultanbeyli'ye daha sonra Samandıra okudum son okuduğumda Pendik oldu. Yani Anadolu Otogarı şimdilik fos. Gerçi Harem bana 10 dakika mesafede ondan üzülmüyorum galiba.

Erkut A.
12 yıl önce - Cum 13 Tem 2007, 14:44

problem keske sadece mesafede olsa...
Harem in kendi bir sorun ne yazikki

Murat Caner
12 yıl önce - Cum 21 Eyl 2007, 17:43

Bir gelişme var mı?

FEYZULLAH YILMAZ

12 yıl önce - Pts 24 Eyl 2007, 13:02

Böyle bir proje varmııı,yoksa iş hikayeye doğrumu gidiyor.Tüm araştırmalarıma rağmen hiçbir gelişme tespit edemedim.Bilgisi olan varmı acaba?

Murat Caner
12 yıl önce - Pts 05 Ksm 2007, 14:55

Kocaeli'de bazı dedikodular dolaşıyor. Temeli atıldı mı bu yapının? Sanrıım geçici olarak Ataşehir'in oraya alınacakmış.

hüseyin avni
12 yıl önce - Pts 05 Ksm 2007, 15:26

En iyi yer,anadolu otobanı ve tem bağlantısı yakınlığı bakımından ataşehir ama anadolu yakası raylı sistem ağı için projeler bile yok,erişilebilirlik nasıl sağlancak

İSMAİL ÇELİK

12 yıl önce - Pts 05 Ksm 2007, 17:34
ANADOLU OTOGARI

Anadolu Otogarı için en uygun yer Çamlıca gişeleri yakınıdır;burada epey değerlendirilebilecek arazi var,acele edilirse otogar için bir yer ayrılabilir herhalde.Pendik şehre çok uzak kalıyor,benim Kurtköy civarında sadece indi-bindi hizmetleri için cep otogarı fikrim var,bu sayede Pendik,Tuzla ve Kartal D-100 üstü bölgelerine yakın olur.

Ulaşım meselesine gelince planlanan Bostancı İskele-Dudullu hattı bu otogara uğrayabilir.İETT gereken yerlere sefer koyacaktır zaten.

En büyük hayalim,gelen ve giden otobüsün peronlarının ayrı olup,karışıklığın önlenmesi ve giriş çıkış yerleri ve otobüs park alanlarının çok geniş bırakılması ve otogarın içine araç alınmayıp ayrı otoparklara yönlendirme yapılması.

turgutakbaş
12 yıl önce - Pts 05 Ksm 2007, 22:37

haremin olduğu yer yeni otogar yapılınca birilerine peşkeş çekilmez umarım ...

Saye
12 yıl önce - Sal 06 Ksm 2007, 03:49

Harem Otogarı, Kadıköy'e Ataşehir Hayvan Barınağı'nın yerine taşınacakmış.
Galiba son durum bu.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM