Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
EnderYıldırım
6 yıl önce - Pts 26 May 2008, 22:38
Medical Park İzmir

40.000 m2 lik kapalı alanı ile Medical Park İzmir Hastanesi, Türkiye’nin en büyük özel hastanelerinden biri olacaktır.

(+)

(+)

(+)

(+)

Fomgroup Architects

Erdal Mindevallı
4 yıl önce - Pts 12 Nis 2010, 17:13

İzmir MedıcalPark Hastanesi'nin inşaatına önümüzdeki aylarda başlanacak.Hastanenin Türkiye'nin En BÜYÜK Özel Hastanesi olması planlanıyor.

EnderYıldırım
4 yıl önce - Pts 12 Nis 2010, 17:13

Yeri neresi olacak acaba?

Erdal Mindevallı
4 yıl önce - Pts 12 Nis 2010, 17:20

Onun hakkında henüz bir bilgi yok,MedıcalPark'ın sitesinde bile..

gurhanerkal
4 yıl önce - Sal 13 Nis 2010, 14:30

İnşallah yapılabilir. Şu salhane civarında olursa ileride oluşturabilecek yeni kent merkezi için gerçek bir çekim merkezi olur.

ferhatg
4 yıl önce - Çrş 05 May 2010, 10:47

Yeni Girne'de olacak.

biryol
4 yıl önce - Pzr 23 May 2010, 00:27

arkadaşlar hastanenin yeri yenigirne açılışı mart 2011 de yapmayı düşünüyorlarmış.

Derya Fakı
4 yıl önce - Pzr 23 May 2010, 04:42

Bu hastane ile ilgili insanları en çok rahatsız eden şeylerden biri cep telefonlarına, maillerine ve ev adreslerine ulaşılıp sürekli reklamını yapması ki insanların özel bilgilerini nasıl elde edebildikleride ayrı bir tartışma konusu olur herhalde..!!Hazır olalım İzmirliler yakında bizide rahatsız etmeye başlarlar..Ayrıca genelde mecbur kalmadıkça hemcinsiniz olmayan sağlıkçıların sizinle ilgilenmediği ve kadın hastaların yanında kadın refakatçi erkek hastaların yanında erkek refakatçi olmasını isteyen hastanedir.İzmirde helede karşıyaka gibi bir yerde böyle birşey yaparlarsa adama küfrederler:)Eğer bu anlayışlarını burada da devam ettirirlerse çok fazla rağbet görüceklerini sanmıyorum.

att_elif
4 yıl önce - Sal 06 Tem 2010, 23:29
medikal park

[/b]medikal park hastanesi insana ve insan sağlığına değer veren bir hastanedir lütfen böyle önyargıları ve kurumları hedef alan yorumlara dikkat edelim hemşireyim ve önceki çalıştığım kurum medikal parktı takdir ediyorum insanlığa değer verdikleri için izmirde açılırsa tereddüt etmeden çalışırım.

zulal_aydin
4 yıl önce - Çrş 07 Tem 2010, 23:44

Alıntı:
Bu hastane ile ilgili insanları en çok rahatsız eden şeylerden biri cep telefonlarına, maillerine ve ev adreslerine ulaşılıp sürekli reklamını yapması ki insanların özel bilgilerini nasıl elde edebildikleride ayrı bir tartışma konusu olur herhalde..!!

Bir dönem cep telefonuma ve arkadaşlarımın telefonlarına Medikal Parktan çok yoğun bir şekilde mesaj geliyordu. Bu reklam yönteminin çok sinir bozucu olduğuna bende katılıyorum. Evimin çevresindeki 5 km çapındaki alanda hiç yoksa 20 tane hastane vardır. Ama ne hikmetse 20 km uzağımdaki bir hastaneden devamlı davet alıyordum. Telefon numaramı rehberden çıkarttırınca bu problemden kurtuldum. Bu durumdan dolayı rahatsız olanlara tavsiye ederim.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> İZMİR - Haberler ve Sohbet