Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'in En Güzel İlçeleri
« önceki   123 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14

Sizce İzmir'in en güzel ilçesi hangisi???
Aliaga 1.1%  1.1%  [3]
Balcova 5.1%  5.1%  [14]
Bayindir 0.7%  0.7%  [2]
Bayrakli 2.5%  2.5%  [7]
Bergama 1.1%  1.1%  [3]
Beydag 0.7%  0.7%  [2]
Bornova 7.9%  7.9%  [22]
Buca 5.8%  5.8%  [16]
Cesme 10.1%  10.1%  [28]
Cigli 1.4%  1.4%  [4]
Dikili 2.2%  2.2%  [6]
Foca 5.1%  5.1%  [14]
Gaziemir 2.9%  2.9%  [8]
Güzelbahce 2.5%  2.5%  [7]
Karabaglar 0.4%  0.4%  [1]
Karaburun 1.1%  1.1%  [3]
Karsiyaka 21.3%  21.3%  [59]
Kemalpasa 1.1%  1.1%  [3]
Kinik 0.4%  0.4%  [1]
Kiraz 0.7%  0.7%  [2]
Konak 10.8%  10.8%  [30]
Menderes 0.7%  0.7%  [2]
Menemen 0.7%  0.7%  [2]
Narlidere 3.2%  3.2%  [9]
Ödemis 0.7%  0.7%  [2]
Seferihisar 1.8%  1.8%  [5]
Selcuk 1.4%  1.4%  [4]
Tire 2.2%  2.2%  [6]
Torbali 0.0%  0.0%  [0]
Urla 4.3%  4.3%  [12]
Toplam Oy : 277

Misafir 286

5 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 01:20

her sokakta en aşağı 50 tane kedi köpek belediyeleri uyuyor mu bunların ?

Ayhan
5 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 02:47

Köpek neyse de kedinin ne zararı var?

Misafir 096

5 ay önce - Prş 10 Ağu 2017, 13:05

En iyi ilçesi Gaziemir. Çünkü merkeze biraz uzak olması nedeniyle sakin bir ilçe. Deniz yok diyorlar illa deniz istiyorsanız arabanızla veya toplu taşıma araçlarıyla çok yakın. Düzenli ve gecekondusu çok az, her türlü imkana sahip. Optimum gibi büyük bir alışveriş merkezi, havaalanına yürüyüş mesafesinde olması, ormanlık alanları da gaziemire artı katan şeylerden bazılarıdır. Daha artısı var da say say bitmez.

Serky45
3 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 02:48

Kesinlikle Gaziemir değil Manisa veya Turgutlu Gaziemir'den daha çok İzmir gibi. Kimse kusura bakmasın. İzmir'in en güzel ilçeleri Balçova, Konak, Karşıyaka, Tire ve Foça. En hoşuma gitmeyenler ise Gaziemir, Ödemiş, Kiraz, Bayındır ve Torbalı. Hatta buraları İzmir bile değil

fbe1907 Faik

3 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 03:08

Alıntı:
@Serky45:En hoşuma gitmeyenler ise Gaziemir, Ödemiş, Kiraz, Bayındır ve Torbalı. Hatta buraları İzmir bile değil

O saydığınız Ödemiş, Kiraz, Beydağ asıl İzmir'dir. Bu bölge kendi benliğini, kültürünü koruyabilmiştir. Böyle ayrımcılık ve dışlama yapmak son derece yanlış ve bu bölgeye ve bölgenin insanlarına edilmiş bir hakarettir. İzmir bugün Türkiye'nin önemli tarım ve hayvancılık kenti ise bunu Ödemiş'e, Kiraz'a, Beydağ' a borçludur. Böyle ithamları son derece yanlış buluyorum. [/b]

alen Doğu Gencer
3 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 13:35

Alıntı:
En iyi ilçesi Gaziemir. Çünkü merkeze biraz uzak olması nedeniyle sakin bir ilçe. Deniz yok diyorlar illa deniz istiyorsanız arabanızla veya toplu taşıma araçlarıyla çok yakın. Düzenli ve gecekondusu çok az, her türlü imkana sahip. Optimum gibi büyük bir alışveriş merkezi, havaalanına yürüyüş mesafesinde olması, ormanlık alanları da gaziemire artı katan şeylerden bazılarıdır. Daha artısı var da say say bitmez.

GAziemir mi sakin?Koca İzmir de sakin ilçe görmesek Gaziemire sakin diyeceğim. buyun siz optimumdan havaalanına yürüyün biz izbanla gidelim

Ayhan
3 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 17:43

Alıntı:
GAziemir mi sakin?Koca İzmir de sakin ilçe görmesek Gaziemire sakin diyeceğim. buyun siz optimumdan havaalanına yürüyün biz izbanla gidelim

Söylediklerinde haklılık payı yüksek. Gaziemir gerçekten de yalanabilir bir ilçe. Çok sakin olmasa da öyle.

Serky45
3 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 18:30

Alıntı:
O saydığınız Ödemiş, Kiraz, Beydağ asıl İzmir'dir. Bu bölge kendi benliğini, kültürünü koruyabilmiştir. Böyle ayrımcılık ve dışlama yapmak son derece yanlış ve bu bölgeye ve bölgenin insanlarına edilmiş bir hakarettir. İzmir bugün Türkiye'nin önemli tarım ve hayvancılık kenti ise bunu Ödemiş'e, Kiraz'a, Beydağ' a borçludur. Böyle ithamları son derece yanlış buluyorum.

Ne hakareti? Ne ayrımcılığı? Ne dışlaması yahu? Neyin kafası? İnsanların adını bile geçirmedim? Galeyana gelip yazmadan önce bir kere akıl süzgecinden geçirirsek daha hoş olur.Demogoji yaparak tribünlere de oynamayalım.

İlk olarak, güzellik görecelidir. Eksi basılması benim yorumumu düşürmez, artı basılması da yüceltmez. İzmir deyince, gittiğim bu yerlerin bıraktığı fikre göre yorumumu yaptım. İzmir'in kültürü kıyı Ege kültürüdür zaten ve il sınırları dahilinde değildir yalnızca. Manisa da kültür olarak İzmir'e benzer, Aydın da. Balıkesir'in körfez ilçeleri de... Bu ilçeleri beğenmemem (kaldı ki Gaziemir'i ilk sıraya yazmışım, o neden yazılmamış bana atıfta bulunurken anlamadım.) nasıl beni taşra düşmanı yapıyor bunu anlamadım. Herhangi bir ithamda bulnunmuyorum, sadece konuyla ilgili fikrimi söylüyorum. Ayrıca üzgünüm ama bir ilçedeki patates tarlaları benim için o ilçeyi favori yapmaz. Bu yüzden farklı düşüncelere saldırmamayı öğrenmeliyiz.

Misafir 847

3 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 19:58

gaziemir sakin bir beldemiz izmir bir çok ege il ve ilçesinden aldığı kültürle oluşmuştur kendi başına hiç bir şey değildi

fbe1907 Faik

3 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 05:15

İzmir'in her yeri ayrı güzeldir, beğenmeyebilirsin kendi görüşün, kendi zevkin ona birşey diyemem lakin "Buraları İzmir bile değil" derken ayrımcılık yapıyorsun, ayırıyorsun. Neye dayanarak böyle yorum yapıyorsun? Sebebini söylersen bende öğrenmiş olurum. Eğer uzak diye böyle yorum yapıyorsan Manisa ile Sarıgöl arası 140 km. Sarıgöl Manisa olmuyormu yani. Keza Selendi de aynı şekilde. Beğenmemene birşey demiyorum. Patates tarlalarıda ilgini çekmeyebilir ki iyi ki o patates tarlaları var, sayesinde Tarımda Ülke içinde 14. Sırada Ödemiş. Düşüncene saldırımda yok kesinlikle yanlış anlama sadece neden buraları İzmir değil onu öğrenmek istiyorum

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet