Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Uçak Korkusunu Nasıl Yeneriz?
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 35
Efe Elaldı

1 yıl önce - Pts 10 Eyl 2018, 18:32

1 kere binerek ben öyle yaptım korku değilde heyecan ada mı bitiriyor ilk uçuşta 2.binişte hiç bişey olmuyor 1 kere ölmeden o uçaktan inerseniz emin olun bundan sonra hep binmek isteyeceksiniz

Doğukan Kahraman
7 ay önce - Cum 10 May 2019, 13:54

Şu ana kadar uçağa 5 kere bindim ve artık hiç korkum kalmadı. Aslında şehirlerarası otobüsaler sık sık kaza yaptıkları için otobüslere binmekten korkum oldu. Uçak kazaları ülkemizde pek olmadığı için uçaklara daha güvenle biniyorum. Bana göre uçaklar bile otobüslerden daha güvenli.

En son Doğukan Kahraman tarafından Cum 10 May 2019, 13:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Arda Beşir
7 ay önce - Cum 10 May 2019, 13:56

Uçağın neyinden korkuluyor, düşerse ölürüz zaten, kesin. Stresin en son yapılacak yer

mkarakus1994

7 ay önce - Cmt 11 May 2019, 11:19

Şahsen ben 1 kez bindim Ankara’dan İstanbul’a uçtum. Sadece kalkışta ve inişte sarsılıyor havalandıktan sonra rahatsın korkulacak hiçbir durum yok.

Ahmet377
7 ay önce - Cmt 11 May 2019, 11:46

benim uçak korkum yokta başımdan geçen bir olayı anlatayım ben 2014 mayıs ayında iş seyahatim için kuala lumpura istanbuldan Malezya Havayolları ile uçmuştum uçağın tescili 9m-mrd idi sonra benim bindiğim uçak 2 ay sonra ukraynada vurulmuştu en büyük korkum buydu sonraları artık B777-200 uçaklarına binemez oldum ama korkacak bir şey yokmuş B777 modeli farketmez dünyanın ne güvenli uçağıymış ve artık uçak korkum yok

murad_1299
7 ay önce - Cmt 11 May 2019, 11:49

Gününüz bitmediyse bindiğiniz uçak düşmez, o yüzden uçakları seviyorum

ismail cemre
7 ay önce - Cmt 11 May 2019, 12:40

uçakla pek çok kez seyahat etme şansım oldu.ilk uçuşumda kalkışta biraz heyecanlandım o kadar.ancak ankara -ığdır uçuşumda yanımda eşiyle oturan arkadaş kafasını iki elinin arasına alıp korunma pozisyonuna geçti ta ki ığdır a inene kadar.

secretgardens

7 ay önce - Cmt 11 May 2019, 13:01

Ucaga binerek yenebiliriz. ilk iki uc seferi atlatabilirseniz korkulacak birsey olmadigini anlar rahatlarsiniz.

ali alimi012
1 ay önce - Sal 05 Ksm 2019, 13:47

aslında uçaktan değil
uçağın yere çarpınca parçalanıp ölmekten korkuyorlar
yoksa kim korkar uçaktan
uçak görünce üstünden geçerken a uçak geçiyor ben korkuyorum diyen var mıdır
aslan mı bu
kimse uçaktan değil ölmekten korkar
arabaya binip çok büyük tehlike atlatan biri de araba süremez veya binemez hale gelebilir
bunu araba korkusu mu deniyor hiç duymadım dendiğini
ölüm korkusu insanda her an olması gereken birşey
uçağa binin ve uçun uçağın sesine de aldırış etmeyin
türbülansa da
uçak yerdeki insanlardan bile az tehlikeli
yolda giderken kafanıza taş düşme olasılığından bile az ölüm ihtimali var uçakta

Süleyman SEVİÇKAN

1 ay önce - Sal 05 Ksm 2019, 16:53

İlk defa uçağa binecek arkadaşlara tavsiyem kesinlikle pegasus a binmesinler eğer ilk uçuş deneyimlerini pegasus Airlines te yaparsalar ve birde yeni mezun tecrübesiz bir pilota denk gelirlerse bir daha uçmamaya tövbe ederler. Bir keresinde İzmir İstanbul uçuşunda pegasus un acemi pilotun a denk geldik uçağı çok sert yere indirmişti ve uçak yavaşlarken bildiğin ön koltuğa yapışmıştım,bir kaç defa da Konya uçuşlarında pegasus un tercübesiz pilotların a rast geldim O yüzden ilk uçağa binecek arkadaşlara tavsiyem Türk hava yolları nı tercih etsinler, İstanbul'dan İzmire bazen Boeing 777 seferleri oluyor yada Antalya ya Boeing 787 uçaklara denk getirsinler THY nin pilotları daha teecübeliler. Bir kaç defa atlas globale bindim memnun kaldım atlasın pilotları da tecrübeli hatta uçuş korkunuz yenmek istiyorsanız atlasglobalin kırmızı giyimli sarışın güzel hostesler i size pozitif bir enerji verir en azından uçuş korkusunu unutursunuz 😀(işin şakası)

sayfa 35
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM