Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Misafir 4ba

5 yıl önce - Cum 02 Oca 2015, 01:21

Neden önemsensinki
Allah cok güzellikler vermis güzel Türkiyemize ama
bizim memlekette ne Aci gölün,ne insanin nede .............................................
degeri var

Misafir c10

5 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 07:58

Acıgöl içine çekiyor diyiyolar doğrumu

AYDIN İNAN

4 yıl önce - Çrş 09 Eyl 2015, 00:25

Uçaktan Meke Gölü ve Acıgöl

Misafir fde

4 yıl önce - Çrş 16 Arl 2015, 22:28

Merhaba arkadaşlar.Benim akrabalarım Karapınar'da oturuyor.BenimAcı Göle ilk gidişimdi ama karapınara her yıl 5 defa geliyorum.Benim teyzemin oğlu ilkokul 5e gitmesine rağmen deliler gibi Acıgöl hastası.Birdefasında gittiğimde artık her hafta gittiğini öğrendim ve bende 2sefer onla birlikte gittim tabiki başımızda eniştem.Artık Acıgöl yoluna çıkmıştık çok geçmeden taş olan kadın ve çocuğunu gördüğümde çok şaşırmıştım çok büleyiciydi.Acıgöl tabelası gördüğümde içim ürpermişti Acıgöl yolları dikine doğru iniyordu birazcık hızlanıp virajı alamazsan göle uçtun demektir.Benim eniştem hız tutkunuydu Allahtan burada pek fazla hız yapmamıştı.Acıgölün kıyısına gittik ve suya girdik.Su okadar karaydı ki 2 metre ötesi görünmüyordu,aynı zamanda su senı kendine doğru çekiyordu.Ben yüzmeyi bilmeme rağmen orada yüzemedim orada profesyonel yüzücüler bile zorlanıyordu.Gölün suyu okadar tuzlu ki içinde balık bile yaşanıyordu.Ha bide şunu diyim 3metre ötesinden sonra ayaklarınız yere değmiyor.Artık gölden çıktık arabaya bindiğim anda Allahıma Şükür ettim.Benim Acıgöl maceram da böyleydi.

emre yildiz

1 yıl önce - Pzr 12 Ağu 2018, 13:04

Acigölün oluşumuna dair çok güzel bir video, mutlaka izlemenizi tavsiye ederim...

sayfa 9
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA