Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri'de Yeni Projeler
« önceki   123 ... 136137138139   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 137
cCcenk38
4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 22:52

Alıntı:
Türkiye nin en büyük kulüplerin biri şehrine yatirim yapıyor bunu eleştiriyorsun.bu tesisi Kayseri'de yaşayan insanlar kullanicak bunu bile holiganlik yapmak için kullanıyorsun bir belediye baskanini tutuğu takıma göre değerlendirmekte at gözlüklü holiganlara yakışır

Yeni belediye baskani Buyukkilic Kayserispor’umuzun eski baskani ve tabii ki Kayserispor’lu kendisi.

Ben o kulubun tesisini sehrimde istemiyorum.

Buna sebep olan ve izin verenlere yaziklar olsun.

Bu sehri hangi parti alirsa alsin, kim belediye baskani olursa olsun; sehrimizin en buyuk markasi Kayserispor’a sahip ve destek cikmak zorundadir.

Kayseri’de yasayan insan kullanacakmis, pehh.

Sehrimin degerlerine sahip cikmak holiganliksa, ozaman ben de holiganin onde gideniyim.

Misafir 13a

4 ay önce - Cmt 23 Şub 2019, 23:33

Kayserispor bu şehrin takımıdır hangi takımı tutarsa tutsun desteklemelidir ama taraftarı olmakla desteklemek farklı bir şey Kayserispor başkanıligi yaptı Kayserisporludur diğer başkan Fenerbahçenin tesisinin temel atılmasına katıldı onlar fenerli demek çok yanlıştır bana göre bu sadece Fenerbahçe düşmanlığıdir

Özgür Sabanlıoğlu

4 ay önce - Pzr 24 Şub 2019, 00:42

Özellikle Sivas caddesi ile ilgili proje beklerdim, eski canlılığını kazandırma adına. Bir çok belediye başkanı veya adayı, Mustafa Çelik dahil tramvayın Sivas caddesinde yerin altına alma hedeflerinin olduğunu belirtmişti. Çifte kümbet ten yerin altına girip duvenonunu geçtikten sonra yer üstüne çıkabilirdi. Hayali bile güzel. Şahsen bir Kayserili olarak Sivas caddesinin eski halini kalabalığını, gecelere kadar gezmeyi çok özledim. Var mı benim gibi düşünen?

Özgür Sabanlıoğlu

4 ay önce - Pzr 24 Şub 2019, 00:45

Ulaşım projelerinde bire bir nerelere bulvar açılacak, doğu batı güzergahındaki alternatif bulvarlar nerelerde olacak, mimarsin OSB anayurt ve Hulusi Akar bulvarı olarak devam edecek yol hangi yıl tamamlanacak, bunlardan bahsetmesi gerekirdi Memduh başkanın. Kayseri için yapılan herşeye varım ancak kesinlikle yıldızlı bir proje yok, göremiyorum. Dursun Ataş bu fırsatı değerlendirmeli, muhteşem fikirler ve projelerle insanları ikna edip oyları kendine kaydırmalı... Eline büyük bir fırsat geçti...

cCcenk38
4 ay önce - Pzr 24 Şub 2019, 00:51

Alıntı:
Dursun Ataş bu fırsatı değerlendirmeli, muhteşem fikirler ve projelerle insanları ikna edip oyları kendine kaydırmalı... Eline büyük bir fırsat geçti...

Oyle de hocam, bizim sehrimizde cogunluk partiye bakar maalesef. Akp kimi veya neyi aday yaparsa yapsin kazanir.

salih38
4 ay önce - Pts 25 Şub 2019, 11:19

Alıntı:
Dursun Ataş bu fırsatı değerlendirmeli, muhteşem fikirler ve projelerle insanları ikna edip oyları kendine kaydırmalı... Eline büyük bir fırsat geçti...

Kayseri halkı projeye mi oy verecek?

simsiyah 1 23
4 ay önce - Pts 25 Şub 2019, 11:51
iyi günler.

kayseri ve konya da yontulmamış odun aday olsa akp den seçilir. belki bir ihtimal 1 puan düşme olur belki aynı kalır.
aynı izmir gibi

Nazmi

4 ay önce - Pts 25 Şub 2019, 21:39

Alıntı:
Kendilerine teslim edilen bayrağı daha yükseklere, daha yukarılara taşıma hedeflerini gerçekleştirdiklerini ifade ederek bayrağı teslim etme zamanının geldiğini belirten Başkan Mustafa Çelik, “Bayrağı teslim ederken bir dizi proje hazırladık. Hava İkmal Millet Bahçesi, Engelsiz Yaşam Merkezi, Millet Kıraathaneleri, Talas 7/24 ve İldem Kütüphaneleri, Sur İçi Kentsel Dönüşüm, Talas-Anayurt Raylı Sistem Hattı, Furkan Doğan Kavşağı Katlı Kavşak, Sivas Caddesi’nde 18. Cadde, 30 Ağustos ve Tuna Kavşaklarında raylı sistemin alta alınması, DSİ ve Stadyum Kavşağı Katlı Kavşak, Atık Su Arıtma Tesisinin iki misline çıkarılması projesi, Köşk Kışla’dan geçecek Aydoğan Aydın Tüpgeçit Projesi, Mustafa Şimşek Caddesi’nin devamı gibi projeler hazır. İşte tüm bu projeleri sizlerin de desteğiyle Değerli Başkanımız Memduh Ağabeyimize devrediyorum. Şundan kesinlikle eminim ki, O da hizmet bayrağını çok daha yükseklere taşımak için gece gündüz çalışacaktır.

[ ! ]

Başkan Çelik, pazar günü Cumhurbaşkanı'nın geldiği mitingde yukarıdaki konuşmayı yapmış. Konuşmasında, 18. caddeden Tuna kavşağına kadar olan kısımda, raylı sistemin alttan geçirildiği projeyi tekrardan belirtmiş. Memduh başkan projelerini açıklarken keşke biraz detaya inseydi de, bizlerin de kafası karışmasaydı 'yapılacak mı, yapılmayacak mı' diye.

Köşk Kışla’dan geçecek Aydoğan Aydın Tüpgeçit projesini de ilk kez duyuyorum. Var mı bu konu hakkında bilgisi olan?

yakulcemip
4 ay önce - Pts 25 Şub 2019, 23:45

Ne yazık ki 2013'ten sonra kayseri'ye doğru düzgün bir şey yapılmadı. Küçükken hatırlarım sürekli yeni yeni şeyler olurdu kayseri'de. Tramvay yapılırdı, stad yapılırdı, minibüsler kaldırılırdı, şehirde gözle görülebilecek değişiklikler yapılırdı ancak dediğim gibi şu son 5 6 senede gerçekten kayseri belediyecilikte sınıfta kaldı.

cCcenk38
4 ay önce - Sal 26 Şub 2019, 00:35

Sorun belediye degil kardes.. ekonomi cokmus, ulke batmis. Devlet de civi cak(a)mayinca boyle oldu iste.

sayfa 137
« önceki   123 ... 136137138139   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET