Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Kayseri'de Yeni Projeler
sayfa: 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  Sonraki
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
erdemkaya
6 yıl önce - Çrş 14 May 2008, 21:15
Kayseri'de Yeni Projeler

http://www.atelier-art-urbain.com/en/company.php Bir inşaat firmasının web sitesinde yeralan Kayseri'de yapacağı bu preje ilgimi çekti.Projeyle ilgili daha ayrıntılı bilgi edindiğimde paylaşacağım arkadaşlar.

Nazmi

6 yıl önce - Çrş 14 May 2008, 21:43

Yukarıdaki proje,büyük bir ihtimal otogar arazisine yapılacak olan yapının projesi.(!)

Alper Tekkuş

6 yıl önce - Prş 15 May 2008, 00:10

Bu Şirketin İstanbul ve Kayseri Projeleri var lakin İstanbul'un Projelerinde alışveriş merkezi hotel...gibi açıklamalar bulunurken Kayseri Projesinde sadece Resim Verilmiş...Eski Otogarı Almer Almamışmıydı?Belki 3M Migros Yanına Yapılan AVM projesi Olabilir mi?

Mustafa Özköse
6 yıl önce - Prş 15 May 2008, 00:34

arkadaşlar bu projenin türkiye şubesi aau mimarlık ve yaptığım araştırmaya göre stad ihalesine aau mimarlıkta girmiş ve büyük ihtimal eğer stad ihalseini multiturkmall değilde aau mimarlık alsaydı yapacağı proje bu olcaktı yani eski stad yerine... ama tabiki bu benim tahminim

Alper Tekkuş

6 yıl önce - Prş 15 May 2008, 01:19

SANKO HOLDİNG ve RÖNESANS GROUP Ortaklığıyla Kayseri'ye Yeni AVM

Dünyanın en büyük inşaat şirketleri sıralamasında 66'ncı olan Rönesans İnşaat, Ankara'da yaptığı Türkiye'nin en büyük outlet merkezi Optimum Alışveriş Center'ın ardından birçok ilde yeni alışveriş merkezleri açmayı planlıyor. Beş kuşaktır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Gaziantep merkezli Sanko, Gaziantep Alışveriş Merkezi ile ilk defa bir projede işbirliği gerçekleştirmiş oluyor. 60 milyon dolarlık yatırım maliyetli alışveriş merkezinin arsa sahibi Sanko Holding, projenin yüzde 50 sahibi olacak. Rönesans İnşaat Yönetimi Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, proje için Gaziantep Belediye Başkanı ve yerel idareden çok büyük destek aldıklarını söyledi. Gaziantep'te inşa edecekleri alışveriş merkezini kendi öz kaynakları ile gerçekleştireceklerini belirterek, bu ilden sonra Bursa, Malatya, İzmir ve Kayseri gibi 22 ilde de alışveriş merkezi kuracaklarını açıkladı. Sanko Holding, 1990'lı yılların başından itibaren yeni sektörlere girmek isteyen bir grup olarak dikkat çekiyor. Yurtiçi ve dünya ölçeğindeki şirketleri bünyesinde bulunduran grup yaklaşık 14 bin kişiyi istihdam ediyor. Gaziantep Alışveriş Merkezi ile Sanko, tekstilin yanı sıra, inşaat, ambalaj, iş makineleri, beyaz eşya, ısıtma-soğutma, finans, bilgi-iletişim, enerji, gıda, sağlık ve eğitim sektörlerinde sürdürdüğü faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiş olacak. 1993'te kurulan ve Türkiye'nin üçüncü büyük inşaat şirketi haline gelen Rönesans ise bugüne kadar 2,5 milyar dolar değerinde proje gerçekleştirdi. 10 bin kişilik istihdama ulaşan şirketin Gaziantep, Adana, İstanbul, Ankara ve İzmir'de yatırımları bulunuyor.

kaynak:İş Dünyası

ismail_yikilmaz

6 yıl önce - Prş 15 May 2008, 14:22

selam arkadaşlar 3m mıgrosun yanına yapılacak olan avm demış arkadaş yukarda biraz daha bilgi yazabilirmisiniz
inşaat başladı mı, kim yapacak
ben şu an şehir dışında yaşıyorum ve gelışmeleri merak ediyorum

erdemkaya
6 yıl önce - Cmt 17 May 2008, 15:52

Arkadaşlar ilk sayfada resimiyle verdiğim proje otogar arazisine yapılacak proje değil Bu proje geliştirilme aşamasında olan başka bir projedir.Henüz projeyle ilgili ayrıntılı bir bilgi yok

_sezer_

6 yıl önce - Cmt 17 May 2008, 16:39

arkadaşlar bende bu 3m migros yanına yapılacak olan nedir çok merak ediyorum herhangi bir tabelada yok. Ama çok büyük bir yer olacağı kesin çünkü büyük bir temel açıldı ilerleyen günlerde sanırım bir tabela asarlar

aengin
6 yıl önce - Pzr 18 May 2008, 21:41

arkadaşlar 3m mıgrosun yanına yapımı başlanan yapı boydak holdinge ait alışveriş merkezidir.Bir kaç maket resmini yayınlıyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

erdemkaya
6 yıl önce - Pts 19 May 2008, 17:05

Şeker arazisi üzerinde de Şeker Fabrikasının bir AVM projesi var Şehrimizde çokça AVM projesi varken Kayseri'nin çok katlı iş merkezlerine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET