Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Teleferik
123 ... 808182   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Yuzbasi Volkan Yuksel

13 yıl önce - Pzr 22 Şub 2004, 05:37
İzmir Teleferik

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Volkan Yuksel

En son Yuzbasi Volkan Yuksel tarafından Prş 10 Şub 2005, 10:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kemal
13 yıl önce - Cmt 06 Mar 2004, 18:53

Volkan bende yalnız teleferik değil tramvay ve metro hastalığı da var neden bilmem ama kentlerin düzenli ve estetik olmasını rahat ulaşım sistemlerine sahip olmasını çok önemli buluyorum bütün uygar ülkeler çoktan bu sistemleri oturtmuşlar bizde ise daha yeni yeni başlıyor.Teleferikler de doğal alanlar ve parklarda en uygun ve estsetik bir şekilde ulaşılması ve görülmesi zor yerlere bizi şıp diye çıkarıyor. Avrupa da yaygın bir şekilde kullanılan bu sistemler burada çok sınırlı hala Sumela'ya minibüsle adam taşınıyor buralara da teleferik yapılır inşallah birgün...

Yuzbasi Volkan Yuksel

13 yıl önce - Cmt 06 Mar 2004, 19:25

Haklisin Kemal,

keske her sehirde guzel alanlardan gecen Teleferikler olabilse. Bende yere havadan bakmayi cok seven bir insan olarak bunu gercekten diliyorum. Izmir cok sansli bu konuda. Galiba 500BTL ye binebiliyorsunuz teleferige. Bu arada dilerim birgun San Fransisko'daki Tram ve BART (Bay Area Rapid Transit yani metro) sistemini gorebilirsin. Ben cok hayran kalmistim.

Bu arada Bozdag resimlerine oradaki kayak tesislerinin teleferik resimlerini ekledim belki onlar da ilgini ceker.

Volkan Yuksel

ümit
13 yıl önce - Sal 16 Mar 2004, 23:30

Ben de Balçova teleferiğinin resimlerini çekmek istedim ama teleferik çalışmıyordu. Bu nedenle ancak aşağıdan teleferik tepesini görüntüleyebildim. Kemal şimdilik idare et bununla. Ben de senin gibi metro, tramvay hastasıyım.

(+)

DenizD
13 yıl önce - Cmt 10 Nis 2004, 08:03

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 808182   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR