Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
berkaysezer
10 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 01:24

Ne yazık ki su an da delık desık heryerı kazılmıs bır sekıl de ve hergun onlarca arac ya kaza yapıyor ya da araclarının bır yerlerı maddı hasar goruyor. . .Acılen bır cozum uretılmelı altyapı hızlıca halledılıp bu yol eskı saglıklı goruntusune kavusturulmalı . . .

İsmail Kılıçaslan
10 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 01:32

Bu yazdıklarıma bazı arkadaşlar kızabilir ama Mersine sık sık giden biri olarak Mersinin imar konusunda eksikliklerini giderecek hükümetten torpilli bir sağcı belediye başkanına (bir dönemliğine de olsa) ihtiyacı var

sezgin soylu
10 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 15:54

Alıntı:
Bu yazdıklarıma bazı arkadaşlar kızabilir ama Mersine sık sık giden biri olarak Mersinin imar konusunda eksikliklerini giderecek hükümetten torpilli bir sağcı belediye başkanına (bir dönemliğine de olsa) ihtiyacı var
Ya da sosyal demokrat bir partinin hükümete gelmesine ihtiyaç var. Mevcut belediye başkanının o hükümet döneminde de başarılı olamayacağına eminim maalesef.Türkiye de sosyla demokrat bir parti (solcu) hiçbir zaman tek başına iktidar olamayacağına göre sizin dediğiniz çok daha mantıklı.

serkan33

10 yıl önce - Pts 03 Oca 2011, 18:30

Alıntı:

Çok güzel bir tespit kesinlikle katılıyorum, bunun en güzel örneği de Antalya'da Menderes Türel'in yaptığı bir dönemlik belediye başkanlığı. Mersin'de de kesinlikle soldan olmayan şöyle adam gibi çalışacak, aklı fikri 5 sene boyunca belediyecilikte olacak bir sağ partiden belediyeye ihtiyaç var. Daha 2 saat önce geldim Mersin'den, doğalgaz yüzünden bütün ama bütün caddelerden sokaklara varana kadar heryer kazılmış, toz toprak pislik içinde heryer, düzgün asfalt-kaldırım ikilisi diye birşey kalmamış kentte ve ben bu belediyenin o yolları eski haline çevireceğinden bile kuşkuluyum...

erolcoş
10 yıl önce - Pts 03 Oca 2011, 19:06

Hizmetin sağı solu olmaz ! Önce bu düşünceden kurtulun arkadaşlar . Bakın en güzel örnek Eskişehir yeterki belediye başkanı hizmet vermek, bişeyler üretmek istesin .

sayfa 2
« önceki   123 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler