Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 525
mersin_can
1 ay önce - Pts 18 Oca 2021, 20:14

Alıntı:

Isparta Petrol Turizm ile Anamur Alanya yolu

mersin antalya yolu çok tehlikeli , kazaya çok müsait zorunlu olmadıkça kişisel olarak kullanılmamalı bence..

uercan01
1 ay önce - Pts 18 Oca 2021, 21:48

youtuber arkadaşlar insanları yanlış bilgilendirmesinler eski virajlar kalmadı diye.
mersin antalya yolu çok tehlikeli, özellikle geceleri. Virajlar olsun tek şerit yollar olsun, rampa iniş-çıkışlar olsun.

Sadri Özcan
1 ay önce - Pts 18 Oca 2021, 22:07

Alıntı:
youtuber arkadaşlar insanları yanlış bilgilendirmesinler eski virajlar kalmadı diye.
mersin antalya yolu çok tehlikeli, özellikle geceleri. Virajlar olsun tek şerit yollar olsun, rampa iniş-çıkışlar olsun.
Zaten videoda tehlikeli virajlar artık kalmadı yazıyor ama videoyu izlediğimizde tek gidiş-geliş tehlikeli virajlı bir dağ yolundan gidiyor otobüs

mba1907
1 ay önce - Pts 18 Oca 2021, 22:27

Anamur Gazipaşa arasında bölünmüş olmayan kesim 40 km kadar kaldı. Bu kesimde hala keskin virajlar mevcut ve 2. vites 3.vites arası gidiliyor. Ama ben yolun tehlikeli olduğu görüşüne katılmıyorum aksine virajlar şoförün daha dikkatli olmasını sağladığı ve araçların hız yapmasını önlediği için burada kaza riski daha düşük. Diğer katılmadığım nokta ise gece daha tehlikeli olduğu aksine gece araç farları viraj ötesini daha iyi belli ettiği için bir çok "şoför" için bu yolun gece gidilmesi daha idealdir.

uercan01
1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 01:10

videoyu ben de izledim, fakat başlık aldatıcı.
senin iyi şöför olman hiçbir şey ifade etmez eğer karşındaki acemi veya yorgun ise. gece olunca daha da dikkat etmek gerekir, yorgunluk artar haliyle. zaten tek yön, ışıklar direkt karşıdan geliyor, bence çok tehlikeli. gündüz gidilmesi kaza riskini azaltır. mecburi yavaş gidilmesi de fayda sağlar.

sfzb67 serkan

1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 20:23

Ben bu yolu yıllardır hem gece hem gündüz kullanıyorum.
En rahat gece yolculuğu oluyor,hem yol daha boş oluyor hemde virajlarda karşıdan gelenin farına ışığına göre geniş yada dar dönme şansınız oluyor.
Gündüz ise hem daha yoğun hemde her virajı daha yavaş ve dar almak gerekiyor.
Genel olarak ben bu yolda kullanmaktan keyif alıyorum,bence km lerce düz yolda 120-130km ile gitmek daha tehlikeli...

En son sfzb67 serkan tarafından Sal 19 Oca 2021, 20:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Xooner
1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 20:24

2021 yılı yatırım programında en çok bütçe ayrılan yerler her zamanki gibi Karadeniz Bölgesi olmuş ama gerek buraya, gerek Silifke Mut yoluna ayrılan ödenek bir hayli mutlu etti beni.

Ben de bu ödeneklerin tesadüfi olduğunu düşünmüyorum. Lütfi Elvan faktörü kesinlikle işlemiş. Insanlar Karaman Havalimanı niçin sıfır bütçe o halde diyor ama Lütfi Elvan da o projenin çok sonraki iş olduğunu bilen rasyonel bir siyasetçi.

Bu sene inşallah Antalya Alanya ve Erdemli Taşucu Otoyol ihaleleri de yapılırsa tadından yenmez.

scars

1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 23:25

Arkadasim sahil yolunu 1997 den beri gidip gelen bir insanim bir arkadas yazmis goksun tunellerini ben cevap yazdim tabiki mersin antalya arasi onemli kayseri goksun kmaras yolu da ayni sekilde bu yol gibi tuneller yapildi arastirabilirsin forumda var temennimi de belirttim o kalite de bir yol olsun diye o yolu incele bu yol da ondan iyi olacak insallah antalya alanya ve diger otoban yapilirsa sayet cok guzel olacak

alperenfatih
1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 23:40

Nokta, virgül falan kullansanız, kelime eklerini fiile göre kullansanız, yani kısaca biraz daha dilbilgisi kurallarına uysanız da ne demek istediğinizi daha rahat anlayabilsek.

gökhan gülşin

1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 15:52

Yüklü ödenek müjdesinden sonra Mersin sayfasında 2021'in en hareketli başlığının burası olacağı kesin.

sayfa 525
ANA SAYFA -> ULAŞIM