Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 513
serkan33

2 ay önce - Çrş 11 Ksm 2020, 18:57

Alıntı:
Hazir hazine bakanini kapmisken Karaman-Mut-Silifke-Mersin "hizli tren" ve karayolunuda yaptirin...

Kalkınma bakanıyken de aynı bakan bizimdi ama Karaman’dan Silifke’ye hızlı treni indirmeye gücü yetmedi, Ulukışla’yı dolandırmayı tercih etti o yüzden çok da bir faydası olmayacak bu konuda emin olabilirsin.

JusTiME
2 ay önce - Çrş 11 Ksm 2020, 19:24

Adam 8 saatte gittim diyor ama gittiği yol kadar hayatımda hiç bu kadar saçmalık olanını görmedim.Dağın tepesinde tek şeritli tünel mi olur. Bu firmalar hiç mi dağ yolundan kurtaracak çözüm bulamadı yolları iyice salatalık haline getirdiler. Tek şeritli yoldan ne hayır gelir ki... Bu yolun kısalması hikaye en mükemmel ihtimal 6 saat o da mucize olur bence. İnsanlar beklenti içinde bu yolu kullanınca uçurumdan düştü diye haberler gelir. Haberde alınamayabilir gerçi... Bu arada yol pek kısaltılmıyor sadece daha düzgün yol yapılıyor. Gidip diyeceğiniz şey aa yol ne kadar düzgün

serkan33

2 ay önce - Çrş 11 Ksm 2020, 19:28

Alıntı:
Dağın tepesinde tek şeritli tünel mi olur.

Tünellerin hiçbirisi tek şeritli değil yalnız, gidiş tüneli ayrı geliş tüneli ayrı hep.

Adem Güdük
2 ay önce - Çrş 11 Ksm 2020, 20:43

Alıntı:
Antalya’da 33 plaka olayını bilmem de Mersin’de eskiye nazaran aşırı bir 07 artışı var, Mersinli diğer arkadaşlarda dikkat etmişlerdir belki, ben caddelerde çok sık görür oldum 07’yi.

Mersinliler ikinci el araç için Antalya'ya rağbet ediyorlar. Mersin'e kayıtlı ama 07 plakalı çok araç görüyorum. Arabayı Antalya'dan alıyorlar plaka değiştirmeye masraf etmemek için üstündeki plaka ile kullanmaya devam ediyorlar.
Alıntı:
Artık Mersin Taşucu otoyolu ve Antalya yolu yapilir kolay değil mersin in bakanı var artık ödenekler elinde

Musluğun başında artık bir Mersinli var. Gerçi Karamanlı ama hemşeri sayılır.
Alıntı:
33 pek yokta 33 L var 😉

33 L Anamur. Çok görmenizin sebebi bu. Antalya daha çekici geliyor Anamurlulara.

Sezerz
2 ay önce - Çrş 11 Ksm 2020, 20:49

Tek şerit tünel yok ya diğer tüp tünelde çalışma vardır yer yer o yüzden tek tünel ve 1 gidiş 1 gelişe düşüyor...Ya da hız yapılmasın diye bilerek kapatılıyor.Çünkü tünel çıkışlarında ani eski yola dönüşler var tehlikeli...

sfzb67 serkan

2 ay önce - Çrş 11 Ksm 2020, 21:12

Alıntı:
Gülnardan yanışlıya inen yeni yol açıldımı acaba? kullanılıyor mu şuanda? eski yola göre fark varmı acaba?

Açık 10 dk içinde menekşe deresinin üstünden Aydıncıka çıkıyorsunuz,eskiye göre otoban olmuş diyebilirim.

Sezerz
2 ay önce - Çrş 11 Ksm 2020, 21:25

Bi denemek lazım o zaman

JusTiME
2 ay önce - Çrş 11 Ksm 2020, 22:35

Bende o dediklerinize tek şerit diyorum bu saçmalık diyorum. Üstelik dağın tepesinde

oguzanamur
2 ay önce - Pzr 15 Ksm 2020, 11:36
https://www.instagram.com/p/CHmkc5tHiql/?igshid=1a54phcmvdkl3

https://www.instagram.com/p/CHmkc5tHiql/?igshid=1 ...4phcmvdkl3

Adem Güdük
2 ay önce - Cmt 21 Ksm 2020, 20:37

Aydıncık Gözce arasındaki T6 ve T7 tünelleri arasındaki Viyadüğün inşaatına başlanmış. Şubat Mart gibi tünelleri açabilirler diye tahmin ediyorum. Viyadük inşaatı çok uzun zaman alan bir şey değil.

Buyukeceli geçişi viyadük uzerinden yapılacak. Viyadük inşasına başlanmış. Tünelden çıkınca aşağı Büyükeceli'ye inmeden yukarıdan doğruca karşıya geçeceğiz. Rampa in çık durumu biraz da olsa ortadan kalkacak. Ayrıca viyadük, yolun yerleşimden izole olmasını sağlayacağı için yavaşlama zorunluluğunu ortadan kaldıracaktır.

Hava yağışlı ve ışık durumu kötü olduğu için resim çekemedim.

sayfa 513
ANA SAYFA -> ULAŞIM