Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 505
ERTUĞRUL
1 ay önce - Pts 03 Ağu 2020, 20:05

Haftaya Manavgat'dan Erdemli'ye gideceğiz nasipse.
O yolu hiç kullanmadım.
Ama namını duydum.
Zaten sağolsun Feyzullah Bey'in paylaştığı videosu net bir fikir veriyor.
Merak ettiğim yapımı tamamlanan düzgün diyebileceğimiz kısım kaç km, videodaki gibi cidden zor ve sıkıntılı kısım kaç km?
Bilen bir arkadaşımız bilgi verebilirse çok memnun olurum.

Serkan Guzel
1 ay önce - Pts 03 Ağu 2020, 20:20

Toplamda 55 KM civarı eski şose statülü sıkıntılı yol kesimi kaldı.

fatihseyfim
1 ay önce - Pts 03 Ağu 2020, 20:26

[
Konu'yu bir süreliğine araç içi kamerasına getirecek olursak, sanıyorum herkes Araç sahibi. Böyle durum larda araç içi kameranın önemi ortaya çıkıyor. Benim tavsiyem bu gibi olumsuz durum olma ihtimaline karşılık herkes'in bir tane alması. Benim kamerayı bilmek isteyenler için markası Viofo A129 duo. ]
Feyzullah bey bende de aynı kameradan var ve çok memnunum. Fakat zannederim filtre kullanmıyorsunuz bu yüzden görüntüde yansıma mevcut. Size tavsiyem özellikle güneşli havalarda kamerayı filtre ile kullanın.[/quote]

ERTUĞRUL
1 ay önce - Pts 03 Ağu 2020, 20:51

Alıntı:
Toplamda 55 KM civarı eski şose statülü sıkıntılı yol kesimi kaldı.

Serkan bey teşekkür ederim.
Diğer kesimlerin tamamı bölünmüş yol diyebilir miyiz?

Serkan Guzel
1 ay önce - Pts 03 Ağu 2020, 21:16

Alıntı:
Serkan bey teşekkür ederim.
Diğer kesimlerin tamamı bölünmüş yol diyebilir miyiz?

Bozyazı, Aydıncık gibi küçük yerleşim yerlerinde, şehir içi geçişlerinde, kısım kısım gidiş - geliş olan küçük kesimler var. Ancak bu kesimlerde yol düz ve geniş olduğu için seyir sıkıntılı değil. ( Zaten bu kesimler de 55 KM 'ye dahildir. )

Geriye kalan yollar bölünmüş yol.

feyzul

1 ay önce - Sal 04 Ağu 2020, 17:18

Alıntı:

Feyzullah bey bende de aynı kameradan var ve çok memnunum. Fakat zannederim filtre kullanmıyorsunuz bu yüzden görüntüde yansıma mevcut. Size tavsiyem özellikle güneşli havalarda kamerayı filtre ile kullanın.

Ön ve arkada ayķut bey'den aldığım cpl filtre takılı ancak güneş dik geldiği zaman ne yazıkki işe yaramıyor sadece yansımaları engelliyor.

Cihan3422
1 ay önce - Sal 04 Ağu 2020, 17:26

Hayatımda bir kere bu yoldan geçtim ama bana sorun içim dışıma çıktı...Bitmeyen ışıklar ve sağa sola kıvrımlı virajlar...Bana sorarsanız madem devlet yol yapmak istiyor komple Antalya Silifke arası YİD modelli otoyol ihalesi açsın...Otoyol açılana kadar ise bazı kıvrımlı yolları düzeltsin...Şimdi ihale açsa 3 4 senede otoyolu bitirir.Durmaksızın Antalya Mersin arası 3/3.5 saate düşer...Bu yolun ekonomiye katkısı fazla olur.21.yüzyılda yaşıyoruz artık.Araç sayımız çok.Bayramda yolların halini gördünüz...Haksız mıyım ? Artan nüfusu duble yollar bile taşıyamaz hale gelmiştir...

feyzul

1 ay önce - Sal 04 Ağu 2020, 17:26

[quote
Az önce a-haber altyazı olarak geçti.
'Yeşilovacık- Bozyazı arasında patlatmalı yol çalışması yapıldığından, trafik kontrollü olarak sağlanıyor." [/quote]

4 Temmuz'da o bölgeden geçtim. Talep olursa videosu elimde var yükleyebilirim.

Fatih3333
Serkan Guzel
1 ay önce - Prş 06 Ağu 2020, 01:25

Arkadaşlar, siyasetçiler söyler, vaad eder.

Yani siyasetçilerin vaadleri üzerinden beklentiye girip te, arkasından neden yapılmadı ya da bitmesi gecikti türünden eleştiri yapmayalım lütfen...

Hele ihale yapılsın, işe başlansın, ondan sonra gidişata göre ne zaman biteceği belli olur zaten.

Şimdilik ortada fol yok, yumurta yok.

sayfa 505
ANA SAYFA -> ULAŞIM