Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 501
Serkan Guzel
3 hafta önce - Sal 07 Tem 2020, 20:14

Alıntı:
Onun icinmi İstanbul odenekleri yiyip bitiriyor az geliştiği icin

İstanbul koskoca megapol... İstanbul'da yaratılan katma değeri dikkate aldığımızda, İstanbul'a yapılan altyapı yatırımları az bile... Üniter devlet yapısı nedir ? Açıp okumadan buraya yorum yazmak kolay. Önce anlamak lazım gelir.

murbin33
3 hafta önce - Sal 07 Tem 2020, 21:55

Cok aydinlandim allah razi olsun

Serkan Guzel
3 hafta önce - Sal 07 Tem 2020, 22:12

Alıntı:
Cok aydinlandim allah razi olsun

Cemil cümlemizden... Yeter ki aydınlanmak isteyin, her zaman.

feyzul

3 hafta önce - Çrş 08 Tem 2020, 09:32

Yol videosu.

xertugrulx

2 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 00:06
Ulaştırma bakanının erdemli-taşucu otoyol ile ilgili paylaşımı

https://www.instagram.com/p/CCQvBQZjGvH/?igshid=1 ...8e1dfq8az6

123m
2 hafta önce - Prş 16 Tem 2020, 01:13

Adana side arasi EREĞLİ KARAMAN GÜNEYSINIR BOZKIR AKSEKI yolunu takip edip gitmeyi düşünüyoruz.bu bolgedeki yol hakkında bilgi verebilecek olan varmi yol nasil virajli mi bozuk mu.haritada en kisa mesafe o yol gösterdi ama yol ne durumda bilgi verebilecek olan olursa cok sevinirim.

Serkan Guzel
2 hafta önce - Prş 16 Tem 2020, 08:57

Güzergah seçiminiz güzel. Aynen takip edin o yolu.

emre yildiz

2 hafta önce - Prş 16 Tem 2020, 09:04

Alıntı:
Adana side arasi EREĞLİ KARAMAN GÜNEYSINIR BOZKIR AKSEKI yolunu takip edip gitmeyi düşünüyoruz.

Adana-Ereğli arası otoyol+son 35 km kaliteli bölünmüş yol, Ereğli-Karaman arası kaliteli bölünmüş yol, Karaman-Güneysınır-Bozkır hiç gitmedim ama Bozkır-Konya arası gittiğimde yol kötü değildi, gecen hafta geldigimde Akseki civarında 5-6 km bölünmüş yol açılmış, 5-6 km.de de bölünmüş yol çalışması vardı. Diğer alanlar genelde 1+1 ya da rampa çıkanlar için 2+1 di, ama yol kalitesi iyiydi.

Dün de Gazipaşa-Alanya-Antalya arası seyahat ettim, yol iyi, ama kalabalık ve devamli EDS 70 km uyarılarını gormekten sıkıldım. Antalya-Alanya arası mutlaka otoyol olmalı.

Serkan Guzel
2 hafta önce - Prş 16 Tem 2020, 09:45

Ben de yakalık 2 hafta önce Bir yakınımı bırakmak için bu güzergahı kullandım.

Alanya ve civarı özellikle çok sıkıntı. Trafik sıkışık ve araç sayısı çok fazla... Belirtildiği gibi sürat tahditleri var.

Ayrıca Alanya'nın içinden geçen yol şehir içi yolu gibi kullanılıyor nerdeyse... Öyle ki, kafasına göre aracı sağa çekip park edenler bile var.

Otoban yapımı hariç olmak üzere;

* Alanya şehir geçisi için, Konaklı'dan başlayıp, Kargıcak'a kadar ayrı bir çevre yolu inşa edilmesine ihtiyaç olduğu kanaati oluştu, bende...

* Bir de Antalya - Gazipaşa arasında, yol üzerinde trafik ışıkları nedeniyle, güzergahta ancak duraklamalı seyretmek mümkün oluyor. Duraklamaların bir kısmı daha ortadan kaldırmak için köprülü kavşakların da inşa edilmesi gerektiği kanaatine sahip oldum.

kaan0703
2 hafta önce - Prş 16 Tem 2020, 10:16

Konya sinirlari icinde karamanda dahil olmak uzere hic bir yol kotu degil hepsi otoban seviyesinde ama parasiz konyalilar sansli bozkirdan sonra seydisehir yonune giderken seydisehiri gormeden dag yolunda sola doneceksiniz antalya veya manavgat yazisi biraz kucuktu gece giderseniz gormeme ihtimaliz var orayi atlarsaniz luzumsuz yere 40 veya 50 km gitmis olursunuz kismetse 25 temmuz da sideye gidecem ama tercihim sahil yolu deniz orman silifke sonrasi cok daha keyifli

sayfa 501
ANA SAYFA -> ULAŞIM