Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 499
serkan33

1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 00:44

Alıntı:
Aydıncık büyükeceli ve tekmen tarafları tek şerit değil mi ben mi yanlış biliyorum

Evet tek şerit ve berbat halde dediğiniz üç bölgede

fikretali
1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 01:09

Ulaştırma bakanı bu istikamet hakkında bugün bir incelemede, açıklamada bulundu mu acaba? Kızkalesi'ne kadar otoyol haricinde?

xertugrulx

1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 10:17

ALANYA- ERDEMLİ ARASINI BİLEN BİLİR. 4 YIL ÖNCE ALANYA'DA KM Yİ SIFIRLAYIP ERDEMLİ MERKEZE GİRİNCE TAM 300 KM YAZARDI. GEÇEN HAFTA YİNE ALANYADA SIFIRLADIM. ERDEMLİ MERKEZDE 270 KM YAZDI. YENİ AÇILAN TÜNELLER MESAFEYİ BAYA KISALTMIŞ.

xertugrulx

1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 10:23

4.7.2020 CUMARTESİ BÜYÜKECELİDEN GEÇTİM. BÜYÜKECELİ GEÇİŞİNDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI VARDI. RAMPAYA TIRMANMADAN ÖNCE SAĞDAKİ EVLER BOŞALTILMIŞ VE BAZILARINI İŞ MAKİNALARI YIKIYORDU.

xertugrulx

1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 10:26

BOĞSAK-İNCEKUM PLAJI- NATO LİMANI.. HER İKİ TARAFTAN TÜNEL ÇALIŞMASI BAŞLAMIŞ

(+)

Adem Güdük
1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 14:44

Alıntı:
Emin bey, asagida sizin icin ve baska arkadaslarin ilgisine bir harita hazirladim.

Kisacasi: Antalya-Mersin arasinda kayda deger 2 tane bölümde halen tek serit ve bol virajli bölüm kalmistir,
gerisi Duble yol, ancak ara ara kücük yerlesim yerlerinden gectigi icin tekrar tek serite düsebiliyor, fakat bunlar fazla kayda deger degildir, hatta kisa bir mola icin de gayet iyi.

Haritada baska bir arkadas daha güncel bir bilgisi varsa bana bildirsin lütfen, ona göre güncellerim:

Resimde inşa halinde otoyol görüyorum. KGM sitesinden haritayı indirip baktığımda Mersin'den Antalya'ya kesintisiz otoyol çizmişler. İlginçtir ki, planlanan otoyol Türkiye geneli haritada gözükmezken, bölge müdürlüklerinin haritalarında gözüküyor.
Bu otoyolun hikayesini bilen anlatabilir mi? Ne zaman yapılacak, ne zaman bitecek?

feyzul

1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 14:50

Mahmutlar'dan Adana'ya kadar olan yolun videoları'nı araç kamerası ile kaydettim. İnternet e yüklemesi çok uzun sürüyor bu yüzden sadece bir tanesinin yükledim. Talep olursa diğer bölümlerdende yüklerim ancak sitede video yükleme seçeneği yok youtube yüklemeyi pek tercih etmiyorum. Bu yüzden sitede video yükleme seçeneği olursa çok iyi olur. Umarım yöneticiler dikkate alır.

Sezerz
1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 16:49

Amerikayı yeniden ksşfetmeye gerek yok youtubea atın linki buraya bırakın.

Emin Bugra
1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 21:49
Feyzul Bey

Videoyu YouTube a atarsanız çok faydalı olur teşekkürler

Fatih3333
1 ay önce - Pts 06 Tem 2020, 23:52

(+)

(+)

Karayollarının kendi sitesinde gördüğüm harita çok şaşırdım...
2023 hedefinde Alanya-antalya ve çeşmeli-taşucu projesi var
Sonrası için ise ütopik ama alanya-silifke otoyolu görünüyor bence çok zor ama sizin görüşleriniz nedir ben gerçekleşmesini çok isterim ama pek mümkün göremedim

sayfa 499
ANA SAYFA -> ULAŞIM