Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 435
Misafir 2bc

3 ay önce - Cum 03 Ağu 2018, 22:05

Evet Antalya bölümünden bu konuyu takip edenler Türkiye'nin en güzel dünyanın ise 13.koyunun Mersinde bulunan Tisan Koyu olduğunu biliyor muydunuz?

Serkan Guzel
3 ay önce - Cum 03 Ağu 2018, 22:06

Alıntı:

Ben sadece öneride bulunuyorum bir istekte bulunmuyorum hem bu şeyi başlık için istiyorum böyle gereksiz çıkışlar yapmanıza gerek yok. Forum da sizin değil herkes görüş ve önerilerini dile getirebilir.

@Righteous,

İster öneride bulun, ister istekte bulun. Fark etmiyor.

Gereksiz çıkış değil. Konu başlığını gereksiz detaylar için boş yere meşgul ediyorsun.

Çıkış olarak algılaman ise, başlı başına bir hata !!!

Tabi ki, herkes görüş ve önerilerini dile getirebilir. Ancak özel öneri ve istekleri değil !...

İşte özel istekleri yada sizin tabirinizle özel önerilerinizi, özel mesajlaşma alanından iletirseniz uygun olur.

Hasılı; önerinizi/isteğinizi, genel mesajlaşma alanından dile getirmeniz, konu başlığının konsantrasyonu bozmaktadır.

Righteous
3 ay önce - Cum 03 Ağu 2018, 22:56

Yaptığım öneri özel bir öneri değil başlık için çekilecek bir video içindi. Bu video benim için çekilmiyor forum için çekiliyor ve herkes böyle bir öneride bulunabilir çünkü herkes yararlanacak bu videodan. Bende özel mesaj özelliği maalesef çalışmıyor. Herkesin hesabını kendinizinki gibi 2017 öncesinde açılmış sanmayın.
Bu konu da gereksiz değil çünkü herkesin yararlanacağı bir videonun çekimi için konuşuluyordu. Bu başlık alıntında daha saçma konuların olduğu da oldu bu konu o saçma konulardan değildi.

Serkan Guzel
3 ay önce - Cmt 04 Ağu 2018, 01:33

Alıntı:

Yaptığım öneri özel bir öneri değil başlık için çekilecek bir video içindi. Bu video benim için çekilmiyor forum için çekiliyor ve herkes böyle bir öneride bulunabilir çünkü herkes yararlanacak bu videodan. Bende özel mesaj özelliği maalesef çalışmıyor. Herkesin hesabını kendinizinki gibi 2017 öncesinde açılmış sanmayın.
Bu konu da gereksiz değil çünkü herkesin yararlanacağı bir videonun çekimi için konuşuluyordu. Bu başlık alıntında daha saçma konuların olduğu da oldu bu konu o saçma konulardan değildi.

@Righteous,

Bu yazdığına da yeniden yanıt vermeyeyim. Zira bu defa da "saçma" sözü üzerinden bir gerekçe üretmeye çalışmışsın. Ki, sıralı dialoglarda saçma sözü hiç geçmedi.

Ayrıca, konu başlığında konsantrasyonun da dağılmasını istemediğim için, idrak edeceğini umuyorum.

Faufau
3 ay önce - Pzr 12 Ağu 2018, 10:08

Cuma gunu Manavgat Mersin arasında yolu kullandım. Gazipaşa Anamur arasında 3 tünel açık Anamurdan sonra 4 tane tünel açık.Gazipaşa-Anamur-Aydıncık arası tüneller haricinde eski haliyle duruyor.Bu yolu komple duble yapsanız 4 saatte tamamlama imkanı yok. Alanya ya kadar ışık ve Silifke den Mersin e kadar çok yogun ışık var.

Misafir 1b4

3 ay önce - Pzr 12 Ağu 2018, 10:19

Mersin tasucu arasi otoban projesinden sonra işıklardan kurtulunmus olacak.

Misafir fde

3 ay önce - Pzr 12 Ağu 2018, 10:44

Alanyaya'da 2.çevreyolu ve Antalya - Alanya otoyolu projesi var tabi bunların faaliyete geçmesi en erken 2023 olur. Mersin-Taşucu dahil..

DirenJK

3 ay önce - Çrş 15 Ağu 2018, 10:03

Alıntı:
Cuma gunu Manavgat Mersin arasında yolu kullandım. Gazipaşa Anamur arasında 3 tünel açık Anamurdan sonra 4 tane tünel açık.Gazipaşa-Anamur-Aydıncık arası tüneller haricinde eski haliyle duruyor.Bu yolu komple duble yapsanız 4 saatte tamamlama imkanı yok. Alanya ya kadar ışık ve Silifke den Mersin e kadar çok yogun ışık var.

Yol 4 saat olmayacak 4 saat kısalacak. Antalya Mersin arası 12 saatten fazla sürüyordu eski yolda.

Kalan çalışmalarda Taşucu Aydıncık arasında 1 kmlik bir kısım var Büyükeceli köyü geçişi,

Aydıncık'a kadar bölünmüş yol, Aydıncık geçişi ilçenin kuzeyinden geçilecek,
Yenikaş sonrası 4 tünel var biri ulaşıma açık diğer 3 tünelin ikisi açılmış birinde çalışma devam ediyor tüneller arasında 300-400 metrelik viyadükler olacak. Çalışmalar bu bölgede çok yoğun.

Gözce sonrası Anamur çıkışına kadar duble yol, Anamur çıkışından sonra yaklaşık 15 kimlik bir kesim tüneller ve viyadüklerle geçiliyor. Yolun son bölümü Demirören Uçarı Kaledran Zeytinada kesimi var yaklaşık 35 km en son ve en uzun bu bölgeyi bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Aydıncık Bozyazı tünelleri sanırım yıl içinde tamamlanır, Anamur Gazipaşa arasındaki kesim beklenir.

Yukarıdaki bilgiler Aydıncık yerelde üst düzey bir görevli.

Şu an Aydıncık'tayım bu haliyle Antalya Aydıncık arası 4.5 saat sürdü pazartesi günü. Aydıncık Bozyazı arası yarım saatten fazla kısaltacak yolu.
Aydıncık sonrası Mersin de yaklaşık 2 saat sürüyor.

Onur Taner

3 ay önce - Çrş 15 Ağu 2018, 11:48

Başlık tarafsız bir şekilde tekrar düzenlense fena olmayacak açıkçası. Antalya-Mersin bölünmüş yol çalışmaları olarak düzeltilebilir.

Faufau
3 ay önce - Çrş 15 Ağu 2018, 23:28

Direnjk ben cuma günü Manavgat Kızılağaç tan Mersine 6.5 saatte gittim.2 kere mola verdim.Antalya dan Mersin 6.5 saat imkansız bence.
Yolla ilgili benim gördüğüm Anamur a girerken duble olması ve Aydıncık tan Mersin e kadar olan kesim.İnşaatı devam eden tünel ve viyadükleri gördüm inşallah en kısa zamanda tamamlanır.Ama ülkemizin en manzaralı yolu olmaya aday çok güzel.

sayfa 435
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM