Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 380
Misafir cc2

11 ay önce - Cum 01 Arl 2017, 08:36

Melleç viyadüğünü bekliyoruz 29 ekimde açılacak dendi boy boy manşetler atıldı kasım ayının başında dendi aralık geldi hala bekliyoruz.

halkcan
11 ay önce - Cmt 02 Arl 2017, 23:27

Hangi 29 ekim?
saka saka....yakinda acilacak merak etmeyin.

Serkan Guzel
11 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 00:20

@halkcan,

İroni yaparken, ironiyi kendine yaptığının farkında değilsin galiba !?

Müteahhit işi 16 ay öncesinden tamamlamış ve geçici kabul belgelerini tanzim edip idareye teslim etmiştir.

Bahse konu kesimdeki yol-tunel-viyadük hizmete hazır haldedir. Yani yolun ne zaman hizmete verileceği idarenin bileceği iştir.

Bugün itibariyle yolun planlanan hizmete alınma tarihine 15 ay var. Bırakalım da idare kabul işlemlerini rahat yapsın.

oguzanamur
11 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 11:46

Serkan kardeşim ovit tünelini ışıklandırma olmadan 10 gün önce açtılar farkındamısın. Onun kabul işlemleri yokmuydu ?

Serkan Guzel
11 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 12:40

Oğuz Bey,

Haklısınız. Yolun yapılan kesimi bir an önce servise verilse iyi olurdu. En azından birkaç KM daha rahat giderdik. Ben de ayda 3 - 4 defa bu yolu kullanıyorum.

Gelip geçerken, yol ve viyadükte çalışmalar tamamlanmış görünüyordu. Göremediğimiz tünelin içi. Orada da çalışmaların tamamlandığını müteahhit firmanın mühendisi belirtmişti.

Ancak bir önceki mesajımda belirttiğim gibi, servise verilme işlemi idarenin takdiridir. Bölge Karayollarını mail ve telefonla soralım hep beraber... En azından vatandaşlar tarafından sıkı takip edildiğini hissederler.

Ovit tünelinin video'larını izledim. Esasında tek tüp olarak bile tünel kullanıma hazır değil. Bana göre... Çünkü tünelin içinde yığıntılar var. Bölgede dağ yolunu kar kapattığı için, tüneli kontrollü servise açmak zorunda kaldılar.

Misafir ae7

11 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 14:25

http://m.milliyet.com.tr/50-ilin-kaderini-degisti ...i-2565904/

818 km yolda sona gelindi. Bizim yolda 2004 te başladı denecek söz bulamıyorum =)

Misafir 52c

11 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 16:46

818 km de sona gelindi ....biraz aldatıcı oluyor. Yapılan sadece 88km. Hafife almıyorum çünkü çok sayıda tünel var. Geriye kalan zaten kullanılan bir yol. Sivas Adana arası şu an kullanılan yolu bahsediyorlar.

oguzanamur
11 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 19:05
Melleç viyadüğü mühendis bey paylaşmış

(+)

Misafir 52c

11 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 19:49

Gördüğüm kadarıyla yağmur su kanallarının beton işi henüz bitmemiş. Bitince açılır umarım.

Muce23
11 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 21:34

Temmuz sonu ağustos başı internette dolaşırken rastlamistim yapılmadan bu doğal güzelliği görün demişlerdi. Mellec p zamandan beri açılacak hala açılmadı.

sayfa 380
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM