Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
ahmetsever
8 yıl önce - Sal 13 May 2014, 22:14

Sabah ve akşam saatlerinde yoğun ama gündüz saatlerinde o kadar yoğun değil akıllı telefon, tablet bilgisayarı olanlar rahatlıkla bağlanabilir.
Ayrıca böyle bir hizmet gelmiş, isteyen bu hizmeti kullanarak bağlanır, istemeyen bağlanmaz, kimseyi metrobüsün internetini kullan diye zorlayan yok.

Misafir 1a4

7 yıl önce - Cmt 29 Ksm 2014, 00:56

metrobüste 2 ay önce uygulamaya konan yeni hatları nasıl buldunuz mesala 34 as.söğütlüçeşme.avcılarveişinizde başarılar dilerim.34.bz.z.kuyu.b.düzü.hemyolcuyu hem.çalışanları.rahatlattı.ayrıca.aktarmayı ortadan kaldırdı.bunu.yapan.metrobüs planlama müdürü yeni sayılabilecek bir bayan.bu uygulamanın çok güzel olduğunu.ve kaliteli olduğunu.söylemek istedim bayan müdürümüze çok teşekkürler.kemal hacıhaliloğlu.allah sizden razı olsun.

AhmetDemir

7 yıl önce - Cmt 29 Ksm 2014, 01:05

Sanki iett nin vekili gibi yorum yapmissin misafircigim elbette yapacak yapmali daha iyisini yapmali arac uzunluklari artmali hatta 34avcilar bile kaldirilsin bu hat bile metrobus trafigini avcilar univ kampuste berbat ediyor

Orwell
7 yıl önce - Cmt 29 Ksm 2014, 12:35

Metrobüslerin çoğunda bağlanabileceğimiz wifi'ler var ancak bunlara bağlanmak için üyelik istiyor ve tc kimlik numarası soruyor, bu fişleme değil nedir mesela ben iett ye tc kimlik numaramı neden vermeliyim? İstanbulkart alırken zaten veriyoruz bilgilerimizi, wifi hizmeti ayrıca çok ağır aksak çalışıyor, ayrıca mercedeslerde sarj kısmı var, çoğu çalışmıyor.

üstteki arkadaş sormuş nasıl memnun musunuz diye, göstermelik konulan şarj cihazları, bağlantı hızı 0.12yi geçmeyen wifi.

tabi yine iyi çok teşekkür ederiz ancak çok ufakta olsa birçok aksaklık göze çarpıyor.

yoğunluktan elbette bahsetmiyorum bile.

Ayrıca tüyap fuarı başladığında, beylikdüzü üst geçitin halini bilenler biliyor, üst geçitten aşağı inmek yarım saatten fazla sürüyordu yoğunluktan dolayı, iyi ki çökmedi orası.

tuna kardaş
7 yıl önce - Pts 27 Tem 2015, 13:23

Asfaltlama ne durumda,fotoğraf paylaşırmısınız,gündüzde asfaltlanıyormu.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM